Meilė,  Šventės - Renginiai

Klasikiniai vestuviniai žiedai – patarimai, kaip juos pasirinkti

Daugelis sprendimų, kuriuos mes priimame organizuodami savo būsimas vestuves, būna vienadieniai – skirti tik vestuvių šventei. Tačiau vestuviniai žiedai yra išskirtinės vestuvių detalės, kurias mes renkamės visam gyvenimui. Vestuviniai žiedai yra mūvimi nuolatos – diena iš dienos ir metai iš metų, todėl tampa ypatingai svarbu pasirinkti vestuvinius žiedus, kurie jums tobulai tiktų. Taigi, siekdami palengvinti klasikinių vestuvinių žiedų paieškas, pateiksime jums keletą praktiškų patarimų.

Vestuvinis žiedas turėtų tikti kasdienai

Žinoma, renkantis vestuvinius žiedus gali kilti didelis noras pasirinkti labai prabangius ir neapsakomai žėrinčius žiedų modelius, kurie tiesiog traukte trauktų akį ir nuolatos žavėtų. Tačiau nors tokių vestuvinių žiedų pasiūla juvelyrinių dirbinių rinkoje yra didelė, ieškant tinkamiausių vestuvinių žiedų labai svarbu atsižvelgti į jų praktiškumą ir patogumą. Be to, verta atsižvelgti ir į savo sužadėtuvių žiedą, jei nuspręsite vestuvinį žiedą mūvėti kartu.

Praktiškumas ir patogumas yra labai svarbūs veiksniai, kadangi savo vestuvinį žiedą jūs mūvėsite kasdien. Dėl šios priežasties visuomet patariama atsižvelgti į tai, koks yra jūsų gyvenimo būdas, kokia kasdiene veikla jūs paprastai užsiimate ir kokius žiedų modelius mūvėdami jūs jaučiatės komfortiškai.

Vestuvinio žiedo dizainas

Klasikiniai vestuviniai žiedai yra pagaminti iš geltonojo arba baltojo aukso. Klasikinių vestuvinių žiedų dizainas yra minimalistinis ir lengvai suderinamas su įvairių sužadėtuvių žiedų modeliais. Tačiau net ir nusprendus orientuotis į klasikinius vestuvinius žiedus, turėsite didžiulę pasirinkimo laisvę.

Be to, jūs niekuomet negalite žinoti, kas jums labiausiai kris į akį ir ką galiausiai nuspręsite pasirinkti, kai peržiūrėsite didžiąją dalį rinkoje siūlomų vestuvinių žiedų modelių. Žinoma, jei esate tvirtai apsisprendę rinktis tik klasikinius vestuvinius žiedus, jų paieška neturėtų užtrukti.

Vestuvinio žiedo dydis

Pasirinkto vestuvinio žiedo dydis labai tiesiogiai nulems ir jo mūvėjimo patogumą. Kuomet mes eilinį kartą ieškome žiedo, kuriuo pagyvintume savo kasdienį įvaizdį, tuomet kartais galime sau leisti į žiedo dydį pažvelgti pro pirštus – juk jei suprasime, kad žiedas yra ne visai tinkamo dydžio, galėsime bet kuriuo metu pasirinkti kitą ar paprasčiausiai jo mūvėjimui pasirinkti kitą pirštą. Tačiau vestuvinio žiedo atveju to padaryti negalėsime, todėl būtina užtikrinti, kad vestuvinio žiedo dydis tobulai atitiktų jūsų dešinės rankos bevardžio piršto dydį.

Nepaisant to, ar vestuvinių žiedų paieškas atliksite fizinėse juvelyrinių dirbinių parduotuvėse, ar tai darysite internete, atradus jūsų skonį atitinkančius vestuvinių žiedų modelius visų pirma turėtumėte juos pasimatuoti.

Nuvykę į pasirinktą juvelyrinių prekių parduotuvę galėsite sužinoti tikslų savo piršto dydį ir sulaukti patarimo iš šios srities specialistų, kokio dydžio vestuviniai žiedai jums tiktų geriausiai. Be abejo, jūsų piršto dydis turėtų būti matuojamas tik tuomet, kai yra tinkamos sąlygos (pvz., to daryti nereikėtų ryte, po didesnio fizinio krūvio, esant dideliam šalčiui arba karščiui ir kt.).

Pasirinkimas graviruoti vestuvinius žiedus

Labai dažnai būsimi jaunavedžiai nusprendžia savo pasirinktus vestuvinius žiedus išgravituoti. Ir tai yra labai romantiškas bei sentimentalus sprendimas. Graviravimo pagalba vestuviniai žiedai būna suasmeninami ir jiems suteikiama dar daugiau unikalumo.

Paprastai graviravimo paslaugą gali pasiūlyti kiekviena juvelyrinių prekių parduotuvė, todėl nusprendus graviruoti savo vestuvinius žiedus, šią paslaugą jums galės suteikti jūsų pasirinkti juvelyrai. Žinoma, svarbu gerai apgalvoti, ką norėtumėte išgraviruoti savo vestuvinių žiedų vidinėje pusėje, pvz., galbūt norite, kad tai būtų judviejų inicialai ir vestuvių data, o gal svarstote apie romantišką frazę, kuri jums kelia didelius sentimentus? Svarbiausia, kad tai, ką nuspręsite pasirinkti, keltų jums šypseną ir malonius prisiminimus.

Daugiau informacijos rasite – https://vestuviniaiziedai.lt/vestuviniai-ziedai/klasikiniai-vestuviniai-ziedai, kur šiuo metu taikoma 30 % nuolaida, o gramo kaina tik 56 EUR!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą