Studijos - Karjera

Pradedama registracija į projektą „Moksleiviai – į Vyriausybę 2021“

Rugpjūčio 23–27 d. jau 13-ą kartą vyks aktyvaus ir pilietiško jaunimo projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“. 30 komisijos atrinktų baigiamųjų klasių moksleivių iš visos Lietuvos turės unikalią galimybę iš labai arti susipažinti su Vyriausybės veikla ir darbu viešajame sektoriuje.

Projekto organizatoriai ieško motyvuotų, gerai besimokančių ir visuomeninėse veiklose aktyviai dalyvaujančių moksleivių. Dalyviai prasmingai ir įdomiai praleis visą darbo savaitę – jų laukia pokalbiai su ministrais, ministerijų ir kitų institucijų darbuotojais, skirtingų sričių specialistais, įtraukiantys užsiėmimai ir kūrybiškos veiklos.

„Vyriausybė yra išsikėlusi ambicingus tikslus kurti teisingesnę, išmanesnę ir aukštą pridėtinę vertę kuriančią naujos kartos Lietuvą. Valstybės reikalams neabejingų jaunų žmonių nuomonė ir idėjos yra ypač svarbios, todėl tikiuosi, kad pilietiški ir aktyvūs moksleiviai projekto metu ne tik gaus ateityje praversiančių žinių ir patirties, bet ir pasidalys savo vertingomis įžvalgomis su ministrais ar Vyriausybės darbuotojais“, – sako Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Kandidatų dalyvauti projekte registracija vyks iki rugpjūčio 6 d. Projekte dalyvauti gali paskutinius arba priešpaskutinius mokslo metus baigę moksleiviai.

Per 12 metų projekte jau dalyvavo, su valstybės politine veikla susipažino ir tapti aktyviais piliečiais paskatinti buvo daugiau nei 350 moksleivių.

Projektą organizuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybė kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga ir Nacionaline moksleivių akademija.

Pagrindinė informacija ir registracijos forma – https://epilietis.lrv.lt/lt/apsilankyk-vyriausybeje/moksleiviai-i-vyriausybe. Daugiau informacijos taip pat skelbiama projekto Facebook ir Instagram paskyrose.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą