TV laidos

Po garbanės pasirodymo „X Faktoriaus“ teisėjams šiaušėsi oda: „Tu esi monstras“

Jau sekmadienį 19.30 val. prie televizorių ekranų vėl kvies populiariausias TV3 televizijos projektas „X Faktorius“. Jo kūrėjai sako, kad šio sekmadienio dalyvių pasirodymus tiesiog privalo pamatyti visi. Kalbos apie vienas už kitą talentingesnius dalyvius projekto užkulisiuose netyla visą savaitę.

Scenoje pasirodys talentai, be žado paliksiantys net visko mačiusius teisėjus. Iš Širvintų kilusi Monika Pundziūtė – neeilinė mergina. Vilniuje ji studijuoja Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje. „Einu ten, kur mane veda muzika. Išvažiavau iš namų, mokausi kitokioje mokykloje nei visi. Manau, kad tai ugdo charakterį, tai geras diržas“, – sekmadienį kalbės Monika, akį traukianti savo plačia šypsena ir kupeta garbanotų plaukų.

Daina, kurią jau išgirs TV3 žiūrovai, Monikai reiškia labai daug. Mergina įsitikinusi, kad milijonus širdžių suvirpinęs dainininko Ad Sheerano hitas „Thinking Out Loud“ atneš jai sėkmę.

Išvydę Monikos pasirodymą, projekto teisėjai neteks amo. Justei Arlauskaitei-Jazzu pašiurps oda, o Saulius Urbonavičius-Samas negailės plojimų ir šūksnių. „Monstras, visiškas monstras“, – merginos pasirodymą apibūdins teisėjai. „Kas čia ką tik buvo?“ – negalėdama atsigauti po Monikos dainos klaus J. Arlauskaitė-Jazzu.

Monikos pasirodymo ištraukos – specialiame video: https://youtu.be/-zoNN04ofVA

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą