Gamta ir gyvūnai

Pirmasis hibridinis „Bentley Bentayga Hybrid“ jau atvyko į Lietuvą

Foto galerija: https://we.tl/t-WF0lHhIrdC

Į Lietuvą jau atvyko pirmasis „Bentley“ hibridinis automobilis – išskirtinį našumą su aukščiausio lygio efektyvumu suderinantis „Bentayga Hybrid“ visureigis. Tai efektyviausias kada nors sukurtas šio gamintojo automobilis – jis pasiekia 450 AG pajėgumą ir 700 Nm sukimo momentą, tačiau vidutinės anglies dioksido emisijos – vos 79 g/km.

„Hibridinis „Bentayga“ yra naujas puslapis „Bentley“ istorijoje, sufleruojantis apie visiškai naują periodą tiek gamintojui, tiek visam „luxury“ segmentui. Tai – naujas periodas ir Lietuvos automobilių rinkoje. Jaučiame susidomėjimą šiuo modeliu – daug klientų vos po modelio pristatymo teiravosi apie hibridinį „Bentayga“ ir galimybę jį išbandyti Lietuvoje“, – teigia “Bentley” pardavimų vadovas Andrius Ivaška.

Hibridas žymi naują erą

100 metų – tiek laiko praėjo nuo „Bentley“ įmonės įkūrimo, o naujasis hibridinis automobilis žymi naujos – elektrifikuotos – eros pradžią. „Bentayga Hybrid“ yra ne tik pirmasis „Bentley“ modelis su elektros pavara – jis yra viso „luxury“ segmento novatorius. Šis modelis žymi naujos eros pradžią viso gamintojo istorijoje – jau 2023 m. kiekvienas „Bentley“ gamos automobilis turės po elektrinę arba hibridinę versiją.

Visureigyje sumontuotas 3 litrų V6 benzininis ir elektrinis „E Motor“ varikliai, kurių bendras pasiekiamas pajėgumas – 450 AG ir 700 Nm. Tai užtikrina nepriekaištingą dinamiką – iki 100 km/val. prabangus SUV modelis įsibėgėja vos per 5,5 sek. Galią į visus keturis ratus jis perduoda per 8 laipsnių automatinę pavarų dėžę.

Išskirtiniu našumu pasižymi ir elektrinis variklis – jis pasiekia 94 kW (128 AG) pajėgumą ir 400 Nm sukimo momentą, tai leidžia vien elektra pasiekti didesnį nei 100 km/val. greitį. Elektrinės baterijos talpa – 17,3 kWh, su visiškai įkrauta automobilis gali įveikti 39 kilometrus (matuojant pagal naująjį WLTP ciklą). Bendras „Bentayga“ įveikiamas atstumas su visiškai įkrauta baterija ir pilnu degalų baku – 747 km.

Išskirtinė bandomojo modelio įranga

Klientų bandomiesiems važiavimams Lietuvoje skirtas „Bentayga Hybrid“ modelis išsiskiria savo įranga ir stiliumi – jo išorė nudažyta šalta metalizuota balta „Ice“ spalva, kuri puikiai dera su tamsiomis visureigio detalėmis ir pabrėžia jo dinamiškumą. Automobilio siluetą užpildo 21 colio skersmens penkių dvigubų stipinų juodais akcentais pažymėti ratlankiai.

Interjere dominuoja aukščiausio lygio „Bentley“ kokybė ir šiam gamintojui būdingas nepriekaištingas apdailų derinys. Medžiaga šviesiai „Portland“ bei tamsiai „Cumbrian Green“ odinėms apdailoms atrenkama rankomis iš aukštai virš jūros lygio Šiaurės Europoje besiganančių galvijų kaimenių. Taip užtikrinama odos kokybė – ji nėra pažeista vabzdžių ar kitų gyvių įkandimų.

Automobilio durelėse bei konsolėje – šiltos rudeniškos Amerikinio saldžiagumbio (lot. Liquidambar styraciflua) apdailos detalės. Šio medžio sakai dėl savo specifinio kvapo dar vadinami „skystuoju gintaru“ – jis labai panašus į ambrą, kuri naudojama kosmetikos pramonėje gaminant prabangius kvepalus. „Bentayga Hybrid“ apdailoje naudota natūraliai dūminta saldžiagumbio mediena – taip išgaunama gili ir sodri, vos paraudusi ruda spalva.

Visureigyje gausi komforto įranga – jame įrengta aukšto lygio „Naim for Bentley“ garso sistema, „Mulliner“ vairavimo režimų pasirinkimai, kontrastinėmis siūlėmis išsiuvinėtos komfortinės sėdynės.

Naująjį efektyvumo ir prabangos lyderį „Bentley Bentayga Hybrid“ išbandyti galima jau dabar „Bentley“ salone Vilniuje.

Pranešimą paskelbė: Greta Šimonėlytė, UAB „INK agency“

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą