Apsauga ir nėštumas

Patraukliausia kaina parduodama ir pigiausia apsisaugojimo priemonė – kas? – Prezervatyvai!

Nesuklysime teigdami, kad prezervatyvai – pati populiariausia XX ir XXI amžiaus apsisaugojimo nuo nepageidaujamo nėštumo ir nuo lytiniu keliu plintančių ligų priemonė. Kodėl taip yra, atspėti visai nesunku – prezervatyvai yra pigūs, paprasti naudoti, lengvai prieinami kiekvienam, parduodami ir prezervatyvai internetu, ir įprastose parduotuvėse, ir sekso reikmenų pardavimo vietose. Prezervatyvus labai patogu naudoti tiems žmonėms, kurie turi vienkartinių lytinių santykių ar trumpalaikius romanus. Pavyzdžiui, kontraceptinės piliulės skirtos tik poroms, kurios nori apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo, tačiau jos neapsaugo nuo lytiniu keliu plintančių ligų.

Egzistuoja ne tik kontraceptinės piliulės, bet ir pleistrai, žiedai, tačiau jie taip pat nėra nei ypač patogūs, nei tinkami nepastoviems meilės nuotykių ieškotojams. Yra ir specialių spermatozoidus žudančių tepalų, tačiau pastarieji yra dar mažiau patikimi. Sukurta ir daugybė kitų apsaugos nuo nelaukiamo nėštumo priemonių, tačiau nė viena nėra tokia universali kaip prezervatyvai.

Prezervatyvus naudojant tinkamai, apsauga yra garantuota net 100 proc. Žinoma, omenyje čia neturima atvejų, kai prezervatyvai yra per dideli, todėl nusmunka, arba per maži, todėl suplyšta. Taip pat prezervatyvus naudoti reikėtų drauge su lubrikantu, nes kai drėgmės mylintis yra per maža, prezervatyvas taip pat greičiau plyšta ir nebeapsaugo. Laikui bėgant, poros išmoksta naudotis prezervatyvais, taigi juos galima naudoti kaip ypač patikimą ir saugią priemonę, leidžiančią išvengti nemalonių pasekmių.

Populiariausi yra prezervatyvai Durex – tikriausiai nė viena įmonė negamina tokių patikimų ir kainos bei kokybės santykį optimaliai atitinkančių prezervatyvų. Jų galima įsigyti ir didelių, ir mažų, ir ypač plonų, ir storų, geriau apsaugančių, ir su įvairiais aromatais, ir grublėtų, ir kitokių.

Durex prezervatyvai internetu kainuoja vos nuo 0,59 Lt, priklausomai nuo el. parduotuvės, kurioje perkama. Tad kuo daugiau prezervatyvų perkama, tuo įkainiai yra patrauklesni. Parduotuvėje perkant šių prezervatyvų 3 vnt. dėžutę, vieno prezervatyvo kaina gali būti apie 3 Lt. Na o perkantieji Durex internetu ne tik išvengia gėdos, bet dar ir sutaupo laiko bei pinigų.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą