TV laidos

„Tik nesakyk mamai“ finale – jautrūs vaikų prisipažinimai tėvams ir džiaugsmo ašaros

Pirmasis socialinis eksperimentas šalies televizijų istorijoje „Tik nesakyk mamai“ pasiekė kulminaciją. Domas, Lukas, Aistė ir Nastia – stipriausias ketvertukas. Šįvakar 20.00 val. TV3 eteryje paaiškės, kas laimės projektą, kuriame vaikai privertė savo tėvus raudonuoti iš gėdos, nubraukti susijaudinimo ašarą, o kai kuriose situacijose –savo atžalomis didžiuotis.

Kam atiteks 25 000 litų? Dalyviai nė nenumano, kad jų, taigi ir laimėtojo, likimą viso „Tik nesakyk mamai“ socialinio eksperimento metu sprendė ne kas kitas, o pačių dalyvių tėvai.

Šįvakar „Tik nesakyk mamai“ dvare netrūks jaudinančių akimirkų. Viena iš paskutinių užduočių dalyviams – vaizdo laiškas savo mamoms. Nuoširdžios vaikų ir mamų ašaros, abipusis ilgesys, palaikymo žodžiai ir vaikų prisipažinimai tėvams, koks svarbus jiems tarpusavio ryšys, tėvų meilė.

„Jei būtum šalia, – būtų lengva, pasisemčiau nuoširdumo ir stiprybės. Tu visada mane supranti, labai tavęs pasiilgau. Tikiuosi, lauksi, noriu tave apkabinti, kai išeisiu iš čia, manau, tapsiu tau geresnė. Čia daug ko išmokau, esu tau dėkingas, myliu tave, mama“, – šiuos žodžius dalyvių gimdytojos iš vaikų išgirs jau šįvakar.

„Negalvojau, kad išliksiu taip ilgai, didžiuojuosi savimi ir savo mamyčiuku. Mamyte, tu jėga, aš tave myliu“, – šįvakar 20.00 val. TV3 eteryje iš ilgesio apsiašarojusi kalbės Nastia.

„Ar norėtumėte susipažinti su žmonėmis, kurie visą šį laiką sprendė jūsų likimą?“ – „Tik nesakyk mamai“ finale dalyvių ketvertuko paklaus vedėjas Mindaugas Rainys. Finalininkai, kuriems tuo metu bus daromos… tatuiruotės, vieningai sušuks „Taip, žinoma!“, nė neįtardami, kad pro duris vienas po kito įžengs jų tėvai.

„Nuostabus projektas. Tėvai ir jaunimas pažiūrėję turėtų pamąstyti, kaip atrodo jaunų žmonių gyvenimas ir kaip atrodo jų tėvų išgyvenimai iš šalies“, – kalbės viena iš finalininkų mamų.

„Mano dukra į šį žaidimą atėjo laimėti pinigų ir viską darė peržengdama ribas, kad tik laimėtų, nesuprasdama, kad tas ribas peržengia. Tikiu, kad gyvenime ji tikrai taip nesielgia, kad tai tiesiog noras laimėti“, – savo vaiko teisumu įsitikinusi svarstys kita mama.

Finalinėje laidoje – ir diskusija apie tai, kokios stipriosios ir silpnosios tėvų pusės atrodo dalyviams. Ar yra kada tėvai padarę gėdą vaikams? Kokio dalyko vaikai nėra sakę tėvams? Ko neišdrįstų pasakyti jiems į akis?

Šįvakar visi tėvai išsakys nuomonę apie kiekvieną iš finalistų. Po įvykusio balsavimo „Tik nesakyk mamai“ vedėjas po vieną perskaitys balsus. Laimės daugiausia balsų surinkęs dalyvis. Įteikus prizą laimėtojui, finalininkų ketvertukas pademonstruos, kokias tatuiruotes jiems ką tik padarė meistrai. Nustebs ne tik TV3 žiūrovai ir dalyvių tėvai, bet ir patys dalyviai!

„Tik nesakyk mamai“ finalas – šįvakar 20.00 val. per TV3!

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą