Grožio paslaptys

Odos tipai

Pagal riebalinių liaukų išskiriamo riebalinio sekreto kiekį oda sąlyginai skirstoma į normalią, sausą, riebią ir mišrią. NORMALI oda tolygios spalvos, nestokoja drėgmės, yra matinio atspalvio ir
be riebaus blizgesio. Atrodo lygi, aksominė, stangri, švari ir gaivi, be inkštirų, jos poros neišsiplėtusios.

SAUSA oda pasitaiko daug dažniau ir jai reikia geros priežiūros. Kol moteris jauna, tokia oda atrodo graži: švelni, plona, matinė. Bet jei ji nepakankamai ar neteisingai prižiūrima, tuomet pradeda pleiskanoti, praranda elastingumą, lengvai suerzinama, anksti atsiranda raukšlių. Sausą odą būtina saugoti nuo vėjo, saulės, temperatūrų poveikio ir vandens.

RIEBI oda- pilkoka, truputį žalsvo atspalvio, atrodo stora, gruoblėta, blizga. Poros užsikemša riebalais, lengvai susidaro inkštirai ( gali prasidėti uždegimas). Oda gali pasidaryti riebi ir dėl to, kad ilgai buvo naudojami riebūs kremai ir tepalai.

MIŠRI oda pasitaiko dažniausiai. Riebalinės liaukos nevienodai sutepa įvairius veido odos plotelius: kaktos, nosies ir smakro oda dažniausiai būna riebi, o smilkinių, skruostų, kaklo ir ypač aplink akis- sausa. Mišrią veido odą reikia ypač prižiūrėti.

Prekės pigiau:
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

3 Comments

Parašykite komentarą