Grožio paslaptys

3 grožio procedūros, kurias turėtumėte atlikti žiemą

Grįžusi žiema gali reikšti, jog kartu grįžta ir jaukūs mezginiai, kalėdinės dovanos ir puošti šventinė eglutė,  tačiau metų laikų pasikeitimas taip pat suteikia galimybę iš naujo peržvelgti į grožio rutiną ir pasirūpinti savimi atliekant tam tikras grožio procedūras.

Išnaudokite niūrius žiemos mėnesius ir tamsius vakarus, investuodamos į žiemos grožio procedūras, kurios leis pailsėti, atgaivinti odą ir vėl švytėsite bei išversite visus iš kojų nespėjus ateiti vasarai.

Anot Oda klinika, tam tikras procedūras kartais daug geriau atlikti žiemą, nei vasarą. Taip yra dėl vienos paprastos priežasties – vasarą gauname daugiau saulės, o žiemą odą galime pasaugoti po rūbais.

Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu

Žiemos mėnesiai yra tinkamas laikas kovoti su bet kokia pigmentacija, kuri galėjo atsirasti vasaros mėnesiais. Tokias procedūras sudėtinga atlikti vasarą, dėl padidėjusio melanimo kiekio odoje, kai dažnai būnate lauke ir saulėtoje vietoje. Maža to, kai kurie lazeriai nėra malonūs bei negalima mėgautis saulės voniomis prieš ir po procedūros. Tai ganėtinai nepatogiai koreguoja atostogų prie jūros planus.

Depiliacija

Nėra taisyklės, sakančios, kad plaukus nuo kūno reikia šalinti prieš prasidedant bikini sezonui. Išties, žiemos metu, net jei nejaučiate poreikio, naudinga tęsti bikini zonos depiliacija, nes reguliariai depiliuojami plaukai atauga plonesni, silpnesni ir retesni. Tad kruopščiai prisižiūrint žiemą, pavasarį neteks vargti depiliuojant stiprius ataugusius plaukus (tai daug skausmingiau).

Norint pradėti lazerinę plaukų šalinimo procedūrą, tai derėtų daryti žiemą. Prieš kiekvieną plaukų šalinimo procedūrą dvi savaites ir dvi savaites  po, turite vengti saulės poveikio, todėl šaltuosius mėnesius lengviau paruošti tokiai procedūrai. O kadangi reikalingi keli seansai, tai pradėjus vasarą, netruks ir ruduo ateiti, o procedūros nebus baigtos. Žiemą daug patogiau.

Odos šveitimas ir mechaninis valymas

Bet kokius klinikinius odos gydymo būdus, kurie žada atnaujinti jūsų odą, geriausia atlikti žiemą. Odos šveitimas, mechaninis veido valymas ir kiti odos paviršiaus atnaujinimo būdai linkę pašalinti viršutinius odos epidermio sluoksnius, kad padėtų odai šviesėti ir atsinaujinti. Tačiau viršutinis sluoksnis yra atsakingas už gilesnių odos sluoksnių apsaugą nuo UV spindulių pažeidimo dėl melanino, kuris yra šiose ląstelėse.

Vasarą didesnis UV spindulių poveikis ir aukštesnė temperatūra reiškia, kad odai gresia daugiau žalos. Žiemos laikas yra idealus laikas užsisakyti  procedūras veidui, nes atsigavimo laikotarpiu odą galima lengviau pridengti.

Dėl veido procedūrų visuomet pasitarkite su patyrusiais klinika Oda specialistais.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą