Grožio paslaptys

Manikiūras Fabijoniškėse: kaip „atsijoti“ tinkamiausią meistrę?

Dailiai sutvarkyti nagai puošia kiekvieną moterį, nesvarbu, kokio amžiaus ji bebūtų ar kokios pareigas beužimtų (net jei ji – vaiku besirūpinanti ir dažniausiai laiką namuose leidžianti mamytė!). Meistrės, siūlančios manikiūro paslaugas, klienčių stygiumi skųstis negali. Pastarųjų darbo kalendoriai užpildyti kelias savaites į priekį, o, artėjant šventėms, užsiregistruoti derėtų pries mėnesį ar dar anksčiau. Moteris, dar neišsirinkusi tos pačios pačiausios manikiūristės, pavėlavusi užsiregistruoti procedūrai ar ta, kurią konkrečiai domina, pavyzdžiui, manikiūras Fabijoniškėse, gali pasimesti tarp savo paslaugas siūlančių meistrių. Kokiais pagrindiniais kriterijai vadovautis renkantis specialistę, kuriai būtų galima drąsiai patikėti savo nagų grožį?

Darbo vieta ir sąlygos. Idealu, jei manikiūras Fabijoniškėse būtų atliekamas netoliese jūsų darbo ar gyvenamosios vietovės. Patikėkite, kai vienos ar kitos srities grožio specialistas yra ranka pasiekiamas, lankytis pas jį kur kas patogiau. Aišku, pas tikrą grožio asą galima drąsiai įveikti ir keliolika kilometrų: tereikia tokį atrasti!

Kalbant apie manikiūristės darbo vietą, svarbiau ne rajonas ar gatvė, tačiau faktas, jog pastaroji savo paslaugas teiktų visas higienos sąlygas atitinkančiame grožio salone, o ne tamsiame namų kampelyje. Tai ne tik byloja apie pastarosios profesionalumą (kita vertus, dauguma pradeda nuo darbo namuose), bet ir mažina riziką, pavyzdžiui, užsikrėsti per kraują plintančiomis ligomis.

Manikiūro naujovių išmanymas. Grožio pasaulis – sritis, kiekvieną sezoną galinti pasiūlyti kažką naują. Manikiūras – ne išimtis. Nagų ilgis, forma, manikiūro spalvos, ornamentai, atlikimo technika, nagų lako rūšys: viskas, siekiant gerinti paslaugos kokybę bei patrauklumą, nuolat keičiasi. Jei manikiūristė „įsikibusi“ laikosi raudonos spalvos bei smailėjančios nago formos, ženklas, jog metas ieškoti kitos.

Bendravimo subtilybės. Manikiūras, priklausomai  nuo meistrės įgūdžių bei technikos sudėtingumo, trunka nuo keliasdešimt minučių iki kelių valandų. Natūralu, jog per tą laiką manikiūristė su kliente persimeta bent jau keliais žodžiais, o neretai spėja ir „širdį atverti“. Kai kuriais atvejais, vaizdžiai kalbant, žmonėms tiesiog nesutampa vadinamieji biolaukai. Jei jaučiate, jog bendravimas su manikiūriste jums kelia neigiamas emocijas, nesikankite: tikrai rasite meistrę, pas kurią eisite tarsi į šventę!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą