Grožio paslaptys

Plaukų slinkimas: kokios priemonės veiksmingiausios

Dauguma vyrų ir moterų su amžiumi pastebi spartesnį plaukų slinkimą arba plaukų silpnėjimą. Tačiau 2019 m. Harvardo medicinos mokyklos paskelbto tyrimo duomenimis, 4 iš 10 žmonių su plaukų slinkimu susiduria dėl genetikos. Žinoma, priežasčių, kurios lemia spartesnį plaukų slinkimą, yra daugybė. Tai taip pat gali būti nulemta ir nesveiko gyvenimo būdo, tam tikrų vaistų vartojimo, pernelyg didelio streso, įvairių ligų, neteisingos plaukų priežiūros ar neigiamų aplinkos veiksnių.

Todėl nepaisant to, kokiame amžiuje jūs susiduriate su plaukų slinkimu, neturėtumėte į tai užsimerkti – ypač, jei tai jums kelia papildomą diskomfortą. Taigi, pateiksime keletą priemonių, kurių pagalba galima lengviau kovoti su šia opia problema.

Plaukų atauginimas lazeriu

Plaukų atauginimas lazeriu šiomis dienomis yra labai sparčiai populiarėjanti procedūra, tačiau ne kiekvienas su plaukų slinkimu susiduriantis žmogus žino, kad su plaukų slinkimu veiksmingai padedantį kovoti lazerinį prietaisą galima naudoti ir savo namuose. „HairMax“ lazerinis prietaisas veikia šviesos terapijos pagrindu, kuomet plauko folikulams teikia lazerinės šviesos energiją.

Nenorint su plaukų slinkimu kovoti vartojant medikamentus, „HairMax LaserComb“ prietaisas gali tapti labai veiksminga alternatyva. Juolab, kad šį prietaisą kiekvienas žmogus gali naudoti savarankiškai, be jokių grožio ar medicinos srities specialistų pagalbos.

Klinikinių tyrimų rezultatai patvirtina šio lazerinio prietaiso veiksmingumą ir saugumą. Jo pagalba galima paskatinti plaukų augimą, sustiprinti plauko folikulą, pagerinti ląstelių metabolizmą ir odos mikrocirkuliaciją. Visa tai gelbėja didinant plaukų tankumą, pagreitinant plaukų augimą, atkuriant natūralią plaukų spalvą, pagerinant bendrą plaukų ir galvos odos būklę bei paverčiant plaukus kur kas paklusnesniais. Daugiau apie „HairMax“ lazerinį prietaisą galima sužinoti šiame puslapyje.

Vitaminai ir mineralai

Vitaminai ir mineralai yra ne tik būtini mūsų bendrai sveikatai ir gerai savijautai, tačiau jie taip pat yra labai svarbūs ir mūsų plaukams. Pavyzdžiui, vitaminas A užtikrina optimalią riebalų gamybą mūsų galvos odos srityje, o vitaminas E galvos srityje gerina kraujotaką, tokiu būdu padedant plaukų folikulams išlikti produktyviems. Tuo tarpu vitaminas B padeda plaukams išsaugoti jų natūralią spalvą. Taigi, jei jūs užtikrinsite, kad jūsų organizmas kasdien gautų pakankamą kiekį jam būtinų vitaminų ir mineralų, galite veiksmingai sumažinti plaukų slinkimą.

Teisinga plaukų priežiūra

Reguliarus plaukų trinkimas švelniu ir nedirginančiu šampūnu – tai viena iš svarbių kovos su plaukų slinkimu sudedamųjų dalių, užtikrinanti, kad plaukai ir galvos oda visuomet būtų švari. Tokiu būdu galima reikšmingai sumažinti infekcijų ir pleiskanų riziką, kurios priešingu atveju galėtų nulemti plaukų lūžinėjimą arba jų slinkimą. Be to, švarūs plaukai visuomet atrodo tankesni ir puresni.

Taip pat nereikėtų pamiršti ir taisyklingo plaukų šukavimo bei saikingo plaukų formavimo priemonių naudojimo. Daugybė žmonių yra pratę šukuoti drėgnus plaukus, tačiau tai juos tik dar labiau susilpnina ir padidina plaukų slinkimo riziką. Nereikėtų plaukų šukuoti ir pernelyg dažnai, kadangi tokiu būdu galite lengviau juos pažeisti. Tuo tarpu plaukų formavimo priemonės labai išsausina plaukus ir galvos odą, todėl plaukai tampa labiau nušiurę, būna silpnesni, plonesni ir suskilinėję. Taigi, tokių priemonių naudojimo vertėtų vengti. O jei esate pratę naudoti plaukų džiovintuvą, plaukus džiovinkite tik pačiu žemiausiu karščio lygiu ir džiovintuvą nuo plaukų laikykite bent 15 cm atstumu.

Subalansuokite savo mitybą

Jūsų mitybos racione turėtų būti pakankamai baltyminio maisto, tokio kaip liesa mėsa, žuvis, sojos ar kiti maisto produktai, kuriuose esantys baltymai gali padėti apsaugoti jūsų plaukus ir paversti juos sveikesniais. Būtina vartoti ir pakankamai vandens, tokiu būdu apsisaugant nuo dehidratacijos ir užtikrinant, kad plaukų šaknys būtų tinkamai sudrėkintos.

carvertical VIN patikra

.

Parašykite komentarą