Grožio paslaptys

Kodėl būtent plaukelių šalinimas lazeriu?

Nors plaukelių skutimas ir depiliacija karštu vašku iki šiol yra populiarūs plaukelių šalinimo būdai, didžiausias skirtumas tarp tokių tradicinių priemonių ir modernios plaukelių šalinimo lazeriu procedūros yra ilgalaikiai rezultatai.

5 pagrindiniai plaukelių šalinimo lazeriu privalumai

Kadangi plaukelių šalinimas lazeriu šiandien yra pripažįstamas vienu iš pačių veiksmingiausių depiliacijos būdų, naudinga išskirti keletą pagrindinių jo privalumų.

Depiliacija lazeriu yra ypač tiksli

Procedūros metu lazeris nusitaiko tik į pigmentą melaniną, t.y. tiesiai į plauko folikulą. Būtent todėl plaukelių šalinimo lazeriu procedūros metu lazeris sunaikina tik plauko folikulą, nepažeisdamas aplink esančios odos.

Mūsų odos plaukeliai auga trimis fazėmis, kurios yra anageninė, katogeninė ir telogeninė. Lazerinę plaukelių šalinimo procedūrą veiksmingiausia atlikti pradinėje plauko augimo stadijoje. Tada koncentruotas šviesos spindulys (lazeris) nusitaiko į plauko folikulą. Lazeris savo energiją paverčia karščiu, įkaitina plauko folikulą ir užkerta kelią folikului toliau augti.

Įrodyta, kad lazerinė depiliacija yra labai veiksminga

Lazerinės plaukelių šalinimo procedūros atliekamos jau nuo 1997 m. Įrodyta, kad plaukelių šalinimas lazeriu sukuria ilgalaikius rezultatais (kai kuriais atvejais tam tikrose kūno vietose plaukeliai gali apskritai nebeataugti). Kadangi veiksmingiausia šią procedūrą atlikti anageninėje plauko augimo fazėje, depiliacija lazeriu paprastai atliekama kas keturias arba šešias savaites. Dažniausiai prireikia nuo trijų iki šešių procedūrų, kurios ir sudaro visą plaukelių šalinimo lazeriu kursą.

Galiausiai palaikomąją procedūrą tereikia atlikti ne dažniau kaip kartą per metus, o plaukeliai, kurie po ilgo laiko atauga, būna labai silpni, pavieniai ir šviesūs, todėl yra vos pastebimi. Tokius ilgalaikius rezultatus šiandien gali užtikrinti „Aleksandrito“ lazeris, kuris išvysto net iki 150 J/cm2 energiją ir išskiria 755 nm ilgio bangą, kurią veiksmingai sugeria melaninas.

Minimalus diskomfortas

Nors pats šio depiliacijos būdo pavadinimas kai kuriuos vartotojus gali gąsdinti, vis dėlto procedūros metu yra jaučiamas tik minimalus diskomfortas. Skirtingai nei kitos depiliacijos procedūros (kaip antai depiliacija vašku), ši procedūra yra visai neskausminga. Jei yra naudojamas pažangiausias ir rinkoje šiandien galingiausiu pripažįstamas „Aleksandrito“ lazeris, kartu visos procedūros metu veikia ir lazeryje integruota DCD atšaldymo sistema, todėl oda niekada neįkaista. Šios procedūros metu jaučiama šiluma ir kartais – silpnas dilgčiojimas, todėl netenka patirti jokių nemalonių ar skausmingų pojūčių.

Plaukeliai lazeriu pašalinami labai greitai

Plaukelių šalinimas lazeriu yra atliekamas labai greitai – ypač, jei yra naudojamas jau minėtas „Aleksandrito“ lazeris. Dažniausiai prireikia nuo kelių iki keliolikos minučių – atsižvelgiant į tai, kurioje kūno vietoje norima pašalinti nepageidaujamus odos plaukelius. Todėl lyginant šį plaukelių šalinimo būdą su kitais tradiciniais depiliacijos būdais, kuriuos reikia atlikti pakankamai dažnai, plaukelių šalinimui lazeriu procedūros laiko sąnaudos yra akivaizdžiai mažesnės.

Plaukeliai neįauga, o oda atjaunėja

Jei iki šiol plaukeliams šalinti pasitelkdavote tradicinius depiliacijos būdus, neabejotinai susidūrėte su dažnai įaugančiais odos plaukeliais. Tradiciniai depiliacijos būdai gali sukelti ir odos paraudimus, bėrimus bei infekcijas, dėk kurių padidėja diskomfortas ir mažėja pasitikėjimas savimi. Tačiau įaugančių plaukelių problemos išvengsite, jei pasirinksite plaukelių šalinimo lazeriu procedūrą.

Be to, pačia didžiausia galia pasižymintis „Aleksandrito“ lazeris plaukelių šalinimo procedūrų metu stimuliuoja ir kolageno sintezę, o tai reiškia, kad pasinaudojus šiomis technologiškai pažangiomis procedūromis oda akivaizdžiai atjaunėja ir tampa lygesnė. Taigi, plaukelių šalinimas lazeriu tiesiogiai prisideda prie gražesnės ir jaunesnės odos.

Kaip matote, privalumų yra daug ir čia išvardyti tikrai nėra vieninteliai. Tačiau prieš nusprendžiant, kuri depiliacijos procedūra jums galėtų būti tinkamiausia, verta pasitarti su šios srities specialistais.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą