Grožio paslaptys

Kaip sluoksniuoti dienines odos priežiūros priemones

Kai perkame odos priežiūros priemones, labai dažnai užduodame sau vieną ir tą patį klausimą: kokia tvarka turėtų būti naudojamos mūsų veido priežiūros priemonės ir ar tai iš tikrųjų yra svarbu? Iš tiesų odos priežiūros priemonių naudojimas tinkama tvarka gali užtikrinti, kad kiekvienas pasitelktas produktas suteiktų kuo didesnę naudą, todėl pats metas pateikti ir keletą praktiškų patarimų.

Odos priežiūros priemonių sluoksniavimas dieną

Visų pirma atminkite, kad nėra jokios priežasties save apsunkinti, komplikuojant visą odos priežiūros rutiną. Jei tik pradedate žengti pirmuosius žingsnius, pasistenkite savo grožio priežiūros planą paversti kuo paprastesniu. Taip pat vertėtų vadovautis viena paprasta taisykle – odos priežiūros priemones tepkite nuo lengviausios konsistencijos iki tirščiausios, arba nuo skystos iki kreminės.

Trumpiau tariant, priemonių naudojimo seka papratai turėtų būti nuo lengviausių iki sunkiausių, tačiau nepamirškite, kad svarbu ir tai, jog pirmiausia panaudotumėte produktus, kurių sudėtyje esančios medžiagos turi kuo geriau įsiskverbti į odą – puikiu pavyzdžiu galėtų būti serumuose esantys antioksidantai. Tuomet naudokite odos priežiūros priemones, kurios turi būti ant odos, pvz., odos drėkikliai.

1. Odos valiklis

Kuomet prabundate ryte ir norite pradėti savo odos priežiūros rutiną, švelniai nuprauskite veidą šiltu vandeniu arba galite pasitelkti švelnų veido odos valiklį. Tačiau jei naudosite valiklį, būtinai įsitikinkite, kad jis atitinka jūsų odos tipą.

2. Toneris

Šiuolaikiniai toneriai yra labai veiksmingi ir galintys atlikti daug skirtingų funkcijų, pvz., veikti kaip antioksidantai ar netgi padėti pernešti tonizuojančias rūgštis. Be to, jei naudosite tonerį, kaip ir jau minėtos odos valymo priemonės atveju, turite pasirinkti tinkamos rūšies priemonę, nutaikytą spręsti konkrečias jūsų odai būdingas problemas.

Tačiau supraskite, kad vien todėl, jog kiti žmonės naudoja tonerį, neturėtumėte būtinai to daryti ir jūs. Jei iki šiol tonerio jūsų grožio priežiūros rutinoje nebuvo, galite jo ir nesirinkti – juolab, kad šiuolaikinės veido valymo priemonės yra puikiai subalansuotos, todėl tonikas nebėra toks svarbus odos priežiūros rutinos elementas. Tačiau, jei mėgstate tonerį, jis tikrai nepakenks ir galėsite veiksmingai papildyti savo grožio priežiūrą.

3. Serumas

Odos serumai yra labai koncentruotos ir daug maistinių medžiagų savo sudėtyje turinčios odos priežiūros priemonės, kurias galima pasitelkti konkrečioms odos problemoms spręsti. Kadangi serumai turi kaip įmanoma geriau įsigerti į odą, jie turėtų būti kuo arčiau odos. Nors rinkoje yra didelė skirtingų rūšių serumų pasiūla, dienai patariama rinktis serumus su antioksidantais, kurie gali tiek sumažinti uždegimines odos reakcijas, tiek ir apsaugoti odą nuo neigiamų aplinkos veiksnių, tokių kaip teršalai ar kenksmingi ultravioletiniai saulės spinduliai.

4. Paakių kremas

Paakių kremą rekomenduojama naudoti kiekvieną vakarą arba tai galima daryti ir du kartus per dieną, kadangi labai svarbu užtikrinti kuo geresnę akių vokų būklę ir vokų odos storį. Kuo anksčiau pradėsite naudoti paakių kremą, tuo lengviau jums bus apsisaugoti nuo akivaizdžių odos senėjimo požymių bėgant metams, nes paakių kremas padės išsaugoti vokų odos lygumą ir elastingumą, kartu apsaugant nuo odos raukšlelių formavimosi ir kolageno nykimo.

5. Odą drėkinančios priemonės

Drėkinamasis kremas yra būtina odos priežiūros sudedamoji dalis – net jei jūsų oda yra riebi. Paprastai geriausias laikas tepti drėkinamąjį kremą yra tuomet, kol oda vis dar yra drėgna, todėl kuo anksčiau pradėsite tepti savo pasirinktą serumą, tuo greičiau galėsite drėkinamojo kremo pagalba „užfiksuoti“ odai būtiną drėkinimą.

6. Apsauginis kremas nuo saulės

Apsauginio kremo nuo saulės taip pat neturėtų praleisti nei vienas žmogus – net jei už lango yra apsiniaukę! Šią priemonę savo dieninėje odos priežiūros rutinoje reikėtų naudoti paskiausiai. Patariama rinktis fizinį kremą nuo saulės su cinku ir tepti jį po drėkinamojo kremo, kadangi cinkas yra saugus, labai veiksmingas ir gali užtikrinti plačiausio spektro apsaugą tiek nuo UVA, tiek ir nuo UVB spindulių. Tačiau jei visgi nuspręstumėte pasirinkti cheminį kremą nuo saulės, geriausia ieškoti tokio, kurio drėkinamoji formulė galėtų ne tik apsaugoti nuo saulės, tačiau taip pat užtikrintų ir optimalų odos drėkinamąjį poveikį.

Taigi, pateikėme jums bazines odos priežiūros priemones, kurias vertėtų įtraukti į savo kasdienę odos priežiūros rutiną, ir tai, kaip jas turėtumėte naudoti. Jei jūsų odos tipą ir būklę atitinkančias priemones naudosite tinkama tvarka, norimų rezultatų sulauksite kur kas greičiau!

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą