Grožio paslaptys

Limfodrenažinis masažas – šiuolaikinė panacėja nuo antsvorio ir celiulito

Dailus, lieknas kūnas šiandien yra savaime suprantama kiekvieno žmogaus siekiamybė nepaisant nei lyties, nei amžiaus. Tik dažnai pasiekti tokiems rezultatams mums pritrūksta laiko ar tiesiog valios bei užsispyrimo. Ką gi, neišsprendžiamų problemų nėra. Limfodrenažinis masažas – puiki priemonė pasiekti puikių rezultatų norint numesti svorio, atsikratyti celiulito arba tiesiog sustiprinti raumenų tonusą.

Limfodrenažinis masažas gali būti atliekamas dviem būdais – rankomis arba aparatu. Grakstuole.lt grožio puoselėjimo specialistai teigia, jog šis masažas atliktas aparatu neabejotinai suteikia geresnių rezultatų. Nors papratai limfodreanažinių masažų pagalba pasitelkiama kovojant su celiulitu, ji gali būti naudinga bei efektyvi ir kovoje su kitomis problemomis. Kaip žinia, tokios paslaugos labiau popiuliaros dailiosios lyties atstovių tarpe. Po jų moterys:

  • Jaučiasi žvalesnės;
  • Atsikrato įtampos ir varginančių PMS simptomų;
  • Oda tampa skaistesnė;
  • Pagerėja medžiagų apykaita ir miego kokybė;
  • Sustiprėja imuninė sistema;
  • Ženklai sumažėja celiulito požymiai;
  • Tampa lengviau numesti viršsvorį.

Dažnas klausimas, kuris rūpi susidomėjusiems limfomedražiniu masažu: kiek kainuoja ši procedūra naudojant modernius aparatus? Be abejonės, mažesniuose miesteliuose gauti tokias paslaugas yra gana sudėtinga. Tad verta pradėti paieškas nuo didžiųjų mūsų šalies miestų. Džiugu, jog puikių limfodrenažinių masažų specialistų nesunkiai galite rasti ne tik sostinėje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kt. Beje, dažnai šių procedūrų kainos gali būti gerokai mažesnės nei Vilniuje vien dėl to, jog vienas ar kitas grožio puoselėjimo salonas įsikūręs ne sostinėje. Kas dar lemia mažesnę limfodrenažinio masažo aparatu kainą?

Pirmiausia – nereikia masažuotojo paslaugų, viską atlieka pats treniruoklis. Grožio salono klientui tereikia pritaikyti atitinkamą kūno padėtį ir kas kelias minutes ją keisti.

Kitas svarbus privalumas – limfodrenažinio masažo procedūras galima užsisakyti internetu net neišėjus iš namų ir jums patogiu metu. Beje,  tą galima padaryti ir telefonu. Galiausiai telieka užtvirtinti, kodėl tikrai verta išbandyti limfodreanažinį masažą aparatu. Ši procedūra aktyviai veikia zonas, kurios yra išilgai limfos tekėjimo linijos. Tokiu būdu pagerėja audinių aprūpinimas krauju, organizmo valymas nuo toksinų ir skysčių pertekliaus. Kaip jau minėjome tai puikiai  naikina celiulito sukeltus defektus, mažina svorį ir gerina bendrą savijautą.

Prekės pigiau:
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą