Sveikata

Netekus dantų – implantacija padeda susigrąžinti šypseną

Turbūt daugelis sutiktų, kad graži šypsena gali būti ir yra nuostabiausias žmogaus papuošalas, tad jokio skirtumo, kokio žmogus yra amžiaus, lyties, ką jis veikia gyvenime – saugoti savo dantukus yra būtina. Deja, statistika atskleidžia, kad lietuviai burnos ertmės priežiūrai skiria tikrai gana mažai dėmesio ir tai – liūdina, kadangi tinkamai neprižiūrint dantų – kyla uždegimai, kurie vėliau baigiasi dantų netekimu.

O netekus dantų – būtina juos implantuoti, kadangi netinkamai sukramtomas maistas ir priekinių dantų neturėjimas daugeliui žmonių kelia ne tik socialinį diskomfortą, tačiau taip pat ir virškinamojo trakto ligas.

Implantacijos būtinumas

Dantų implantacija vis dar laikoma inovacija, kuri padeda žmonėms susigrąžinti sveikatą. Retas žino, kaip dantų netekimas neigiamai veikia visą mūsų kūną, tad implantavimas tampa galimybe išvengti pasekmių, kurios, deja, dažnai pradėjus vystytis tampa nepataisomomis.

  1. Pirmiausia, žmogus dažnai pradeda švepluoti.
  2. Jeigu netenkama priekinių dantų – žmogus jaučiasi nebe toks gražus, drovisi kalbėti, atsiranda socialinė atskirtis.
  3. Taip pat netekus dantų kurioje nors vietoje – irsta žandikaulio kaulas, tad veidas greičiau sensta.
  4. Žinoma, dažnai kankina įvairūs dantų skausmai.
  5. Taip pat maisto produktai kur kas blogiau sukramtomi, o tai gali sukelti įvairias virškinimo ligas.
  6. Kiti dantys daugiau dėvisi, kadangi jiems reikia atlikti ir tų dantų, kurių nebėra burnoje, funkcijas. Tad apskritai dantims reikia daugiau dėmesio, deja, jie dažniau genda.

Žinoma, greta implantacijos visada galimas ir protezavimas, tačiau kai egzistuoja tokia inovatyvi galimybė susigrąžinti dantis, kurie atrodo tarsi visiškai savi, natūralūs, suprantama, kad implantavimas tampa kur kas patrauklesnis ir dažniau pasirenkamas.

Dantų implantavimo kaina

Kalbant apie implantavimą dažniausiai reikia plačiau aptarti ir kainą, kadangi sklando mitai, kad ji yra labai didelė ir tikrai ne kiekvienas gali sau tą leisti. Žinoma, viskas priklauso nuo to – kiek dantų teks implanuoti, kokie implantai bus pasirenkami, galiausiai, kaip greitai procedūra reikalinga ir daugelio kitų niuansų, kurie yra aptariami su specialistu pirmo susitikimo metu. Tai puiki galimybė susižinoti svarbiausius faktus ir nuspręsti – ar dantų implantavimo kaina atperka rezultatą, kuris bus gaunamas. Labiausiai vertinami cirkonio vainikėliai, tačiau jie – kainuoja daugiau. Pigesni – metaliniai, kurie taip pat atrodo gražiai, tačiau ne taip natūraliai kaip kad pirmi minėti. Taigi, viskas priklauso nuo kiekvieno kliento poreikių bei galimybių.

Taip pat reikia įvertinti ir tai, kad dažniausiai siūloma galimybė gauti paslaugas išsimokėtinai. Tuomet mėnesinės įmokos yra gana mažos, beveik nejaučiamos, tačiau gyvenimo kokybė su naujais dantukais tampa  kur kas aukštesnė.

Tinkamos klinikos pasirinkimas

Dantų implantavimas Vilniuje siūlomas ne vienoje vietoje. Mažesniuose miesteliuose dažniausiai pasirinkimas kuklesnis, tačiau kadangi tai yra paslauga, kuri gali pakeisti Jūsų gyvenimą – verta vykti iki kito miesto paslaugų iš pačių geriausių specialistų, taip?

Ieškodami klinikos būtinai skaitykite kuo daugiau kitų žmonių paliktų komentarų, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie paslaugas ir tuo pačiu kur kas paprasčiau nuspręsti – ko tikėtis. Taip pat dažniausiai pirma konsultacija su specialistu yra visiškai nemokamai, tad susisiekti ir aptarti gydymo plano – verta. Ir jeigu po pokalbio matyti, kad specialisto bendravimas yra labai atšiaurus, kad žmogus yra nemalonus ir dar keli susitikimai su juos Jums gali kelti diskomfortą – tokiu atveju siūlome ieškoti kitos klinikos, kur aptarnavimas bus toks geras, kad visa eiga, kuri judės nuostabios šypsenos link, bus tikras malonumas.

Implantų priežiūros niuansai

Galiausiai, dar vienas mitas teigia, kad implantai reikalauja labai sudėtingos priežiūros, brangių priemonių ir nuolatinio lankymosi pas specialistą. Tačiau tai yra mitas, kurį gali paneigti kiekvienas, kuris jau džiaugiasi implantuotais dantimis. Jų priežiūra yra lygiai tokia pati kaip ir natūralių dantukų. Valykite du kartus per dieną, naudokite burnos skalavimo skystį ir dantų implantai Jums tarnaus… tiek, kiek liko laiko šioje žemėje.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą