Namai

Modernizmu kvepiantys namai. Kaip jie atrodo?

Norite, kad Jūsų namai atrodytų moderniai, kad juose būtų kuo daugiau minimalistinių linijų ir tuo pačiu, kad kiekvienas daiktas turėtų savo vietą bei funkciją? Tokiu atveju geriausia tartis su specialistais dėl modernistinio interjero, kuris labiausiai pasitarnauja mažos kvadratūros būstuose.

Interjero dizainas, tiesa, kinta, tad net ir šiuo metu požiūris į modernizmą yra kiek kitoks nei buvo prieš gerus dešimt metų. Tačiau bene tas kismas labiausiai ir žavi specialistus, nes galima derinti skirtingų dešimtmetį modernumu kvepiančias linijas ir išgauti kažką vis unikalesnio.

Tamsios ir ryškios spalvos

Jeigu skandinaviškas interjeras dažniausiai būna pastelinių spalvų, tai modernumu kvepiantys namai dažniausiai būna ryškūs, traukiantis akis, galiausiai tamsūs. Visgi, tikrai ne kiekvienam tai tinkamas pasirinkimas. Tamsios spalvos gali slėgti, tad greta jų siūlome derinti ir daugiau ryškių akcentų, kurie tars maloniai nuteikia, išpildo erdves, puošia jas.

Taip pat siūlome nepamiršti, kad labai mažose erdvėse tamsios spalvos vizualiai jas daro mažesnes, tad šiuo atveju dažniausiai reikalingas minimalizmas, kuris skirtas visiškam daiktų vengimui.

Minimalizmas namuose

Pasikartosime, kad modernus interjero dizainas dažniausiai neatsiejamas nuo minimalizmo namuose. Tokiu atveju paprasčiausiai vengiama daiktų, akcentų, kurie neturi daugiau panaudojimo galimybių nei tik estetika. Žinoma, vienas kitas akcentas gali būti, tačiau ir jis dažniausiai aptakių formų, gana ryškus, dažniausiai būdamas vienas visoje patalpoje tampa pačiu svarbiausiu elementu, kuris ir kuria visumą, tarsi ją išbaigia, galiausiai, formuoja.

Futuristiniai elementai

Dažniausiai moderniuose namuose nevengiama ir futuristinių elementų, kurie labiausiai traukia akis aptakiomis linijomis, taip pat, kurie yra labai drąsūs, labai ryškūs, galiausiai, tokie, kurie atrodo unikaliai ir tai bene pati svarbiausia jų savybė. Kai kurie namuose derina tokius akcentus, kurie net neatrodo kaip dekoro elementai. Kitiems gali atrodyti kaip šiukšlė, tačiau tiesa tokia, kad toks akcentas būtent ir išpildo modernumu kvepiančių namų interjerą.

Didelės erdvės

Taip pat dažniausiai moderniuose namuose kuriamos labai didelės erdvės, dažniausiai stengiamasi išvengti mažų kambariukų stiliaus namų, kurie kur kas labiau būdinti klasikinio stiliaus interjere. Žinoma, kuriant dideles erdves, ypač tokiu atveju, kai griaunamos sienos, labai svarbu, kad įvertintumėte ir ateities poreikius.

Dažniausiai porai gyventi vienoje didelėje erdvėje puikiai tinka ir patinka, tačiau atsiradus vaikams – poreikiai kinta ir tokiu atveju arba tenka ieškoti kitų namų arba iš naujo statyti sienas. Taigi, pirmiausia, reikia įvertinti galimus poreikius ir apsispręsti ar sienų griovimas vardan didelių erdvių – tikrai geras pasirinkimas.

Daugiau stiklų bei veidrodžių

Dažniausiai moderniuose namuose taip pat derinama kuo stiliaus stiklinių paviršių ir tuo pačiu kuo daugiau veidrodžių, kurie taip pat erdves vizualiai padaro kur kas didesnes. Žinoma, taip pat reikia įvertinti ir saugumo faktorius. Ypač tiems, kurie turi vaikų. Žinoma, tai nereiškia, kad modernus interjeras nėra tinkamas pasirinkimas tokiu atveju, kai turite vaikų. Tikrai yra. Tik galbūt tokiu atveju daugiau dėmesio yra skiriama tam tikrų akcentų įdiegimui. Pavyzdžiui, kad ir veidrodžiai – jie dažniausiai kabinami aukščiau, taip pat vengiama tokių, kurie yra iki pat žemės. Vėlgi, būtent dėl saugumo. Tiesa, geras pasirinkimas tuomet, kai kambariai yra maži, kadangi veidrodžiai juos vizualiai padeda padaryti kur kas erdvesniais.

Nebijokite keisti interjero

Galiausiai, kad ir koks interjero dizainas yra Jūsų namuose – reikia nebijoti su juo žaisti, kadangi labai dažnai taip atrandami nauji potėpiai, kurie atrodo unikaliai ir kurie gali būti pats svarbiausias Jūsų stiliaus akcentas. Nebijokite kreiptis dėl interjero dizainerio paslaugų. Taip pat reikia įvertinti ir tai, kad pagal sezoną namų interjero akcentai gali būti keičiami, tad nesvarbu, kaip namai atrodo dabar, koks modernizmas vyrauja – bet kada juos galima pakeisti visiškai kitais.

Jeigu Jums labiausiai patinka modernumas ir norite gyventi tokiuose namuose – tuomet siūlome kreiptis į specialistus, kurie gali Jums padėti susikurti svajonių namus, kuriuose yra gera būti ir kuriuose interjero dizainas yra ne tik stilingas, tačiau ir funkcionalus.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą