Namai

„Fome Flex ROOF & FAÇADE“ – sandarinimo sprendimas konstrukcinėms ir išsiplečiančioms siūlėms fasaduose, stoguose, pėsčiųjų takuose

Kaip patikimai užsandarinti konstrukcines ir išsiplečiančias siūles fasaduose, stoguose ar pėsčiųjų takuose? Sprendimas – naujos kartos hermetikas „Fome Flex ROOF & FAÇADE“, padedantis suformuoti ypatingai elastingą ir patvarią siūlę.

Hermetikai yra kritiškai svarbi, sandarumą užtikrinanti statybinė medžiaga, kuri lemia pastato funkcionalumą, ilgalaikį ir efektyvų jo naudojimą. Tad statant ilgaamžį, patvarų ir kokybišką pastatą, svarbu pasirinkti kokybiškus hermetikus. Vienas tokių – „Fome Flex ROOF & FAÇADE“.

Kuo ypatingas „Fome Flex ROOF & FAÇADE“

„Fome Flex ROOF & FAÇADE“ – tai LM arba „žemo modulio“ naujos kartos, hibridinis hermetikas. Tokie hermetikai yra specialios sudėties, kuri ir lemia jų elastingumą. Hibridiniai hermetikai yra labai elastingi, todėl prisitaiko prie paviršių judėjimo ar deformacijos. Tai yra ypač svarbu esant nuolatiniam judėjimui, kintančioms oro sąlygoms – saulės spinduliams, lietui ir sniegui, – kitoms deformacijas lemiančioms aplinkybėms. Hibridiniai hermetikai yra sukurti taip, kad būtų suderinami su įvairiomis statybinėmis medžiagomis: metalais, betonu, plytų mūru, dažyta mediena, emaliu, daugeliu plastikų ir kt. Tad hibridinis hermetikas „Fome Flex ROOF & FAÇADE“ turi plačią taikymo sritį.

Dėl ypatingo „Fome Flex ROOF & FAÇADE“ elastingumo ir atsparumo, šie hermetikai ilgai išlaiko savo savybes, užtikrindami patikimą ir ilgaamžį sandarumą. Didelis elastingumas suteikia galimybę judėti apie ±25 % (25LM klasė).

Kaip tai veikia

„Fome Flex ROOF & FAÇADE“ greitai kietėja, jis lengvai tepamas, puikiai sukimba be grunto su dauguma, net ir drėgnų, paviršių. Šis hermetikas tinka platesnėms jungtims – leidžiamas plotis siekia iki 40 mm. Kietėjimo greitis – net 2–3 mm per parą. Skirtingai nuo senos kartos sandariklių, kietėjimo metu niekada nesusidaro burbuliukų. Šis naujos kartos hermetikas suformuoja ypatingai elastingą ir patvarią siūlę.

Produktas visiškai nekenksmingas žmogaus sveikatai, kadangi neišskiria jokių organinių junginių, yra beveik bekvapis. Tai patvirtina CE sertifikatas fasadams ir pėsčiųjų takams bei vokiškas ir prancūziškas sertifikatai dėl nulinio LOW išsiskyrimo.

Spalvos ir jungčių estetika

Šie „Fome Flex ROOF & FAÇADE“ hermetikai labai paklausūs dėl savo elastingumo ir galimybės rinktis, nes būna ne tik skaidrūs, bet ir baltos, juodos, pilkos, antracito spalvos, todėl gali būti naudojami sukuriant estetiškai patrauklias jungtis. 

„Fome Flex ROOF & FAÇADE“ galima ir dažyti. Tai ypač svarbu, kai siekiama ne tik funkcionalumo, bet ir dizaino derinio arba kontrastiško vaizdo.

Kam skirtas

Šis premium kokybės, hibridinis hermetikas skirtas konstrukcinėms ir išsiplečiančioms siūlėms sandarinti fasaduose, stoguose, juo galima sandarinti siūles pėsčiųjų takuose ant dažniausiai naudojamų statybinių medžiagų, kokios yra betonas, plytų mūras, dažyta mediena, emalis, aliuminis, nerūdijantis plienas ir įvairūs plastikai.

Dėl savybių, būdingų „Fome Flex ROOF & FAÇADE“, ypač jų „žemo modulio“, hermetikai yra nepakeičiami, ypatingi ir naudingi atliekant visus statybos darbus, ypač statant pastatus, kuriuose galima judėjimo, deformacijų ar kitų aplinkos veiksnių įtaka.

„Fome Flex ROOF & FAÇADE“ – tai ne tik produktai, kurie atlieka savo pagrindinę funkciją – sandarinimą. Tai įrankiai, kuriais galima pasikliauti, vykdant projektus, kuriuose aukšta kokybė, estetika ir ilgaamžiškumas yra pagrindiniai prioritetai. Įsivaizduokite darbus be kompromisų – su „Fome Flex ROOF & FAÇADE“ tai tampa įmanoma.

10 FOME FLEX HYBRID ROOF&FAÇADE pranašumų:
• Kietėja be burbuliukų.
• Beveik bekvapis, visiškai nekenksmingas.
• Be izocianatų, tirpiklių ir silikonų.
• Tinka platesnėms jungtims.
• Nepraranda elastingumo.
• Aukštas mechaninis atsparumas.
• Nulinis nusėdimas.
• Aukštas pirminis sukibimas.
• Puikiai sukimba be grunto su dauguma paviršių, net ir drėgnų.
• Galima rinktis skaidrų arba baltos, juodos, pilkos ir antracito spalvos.  

TEGRA STATE / „Fome Flex“ iliustr. 

Pranešimą paskelbė: Lida Lapkienė, MB „Redakcija plius”

„Fome Flex ROOF & FAÇADE“ – sandarinimo sprendimas konstrukcinėms ir išsiplečiančioms siūlėms fasaduose, stoguose, pėsčiųjų takuose

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą