Namai

NT vystytojo „Omberg“ komunikacija rūpinsis „co:agency“

Vienos sparčiausiai pastaraisiais metais augusių Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) vystymo bendrovių „Omberg“ ryšiais su visuomene rūpinsis komunikacijos agentūra „co:agency“ (UAB „Gravitas Partners“). Įmonės pasirašė 12 mėn. trukmės bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią „co:agency“ teiks korporatyvinės ir rinkodaros komunikacijos paslaugas, strategines konsultacijas, padės įgyvendinti kampanijas.

„Po pandemijos ir karantino atsigaunančioje rinkoje sklandi, aktyvi komunikacija su klientais ir partneriais bus dar svarbesnė nei iki šiol. Kai aplink daug neapibrėžtumo ir spėlionių dėl ateities, atvirumas ir aiški, argumentais pagrįsta verslo pozicija yra labai reikalinga. Tikime, kad patyrusi „co:agency“ komanda padės mums tai įgyvendinti“, – sako „Omberg“ vykdomoji direktorė Dalia Andrulionienė.

„Omberg“ 2019 m. pagal naujų butų pardavimus Vilniuje pateko tarp trijų didžiausių NT vystytojų. Įmonė iš viso susitarė dėl daugiau nei 450-ies butų ir kotedžų pardavimų – 74 proc. daugiau nei prieš metus. Šiuo metu bendrovė sostinėje vysto „Bajorų lajų“, „Grigalaukio dominijos“ ir „Viršuliškių stogų“ daugiabučių projektus.

„Su nekilnojamojo turto srityje veikiančių bendrovių komunikacija dirbame jau beveik dešimtmetį – sukauptą patirtį pasitelksime bendradarbiaudami su „Omberg“. Šio sektoriaus komunikacija Lietuvoje labai aktyvi, konkurencinga, tačiau neabejojame, kad „Omberg“ atvirumas šviežioms idėjoms, noras kurti naujus standartus suteiks galimybę kartu įgyvendinti įdomių projektų ir išsiskirti rinkoje“, – teigia „co:agency“ vadovas Donatas Bedulskis.

Tarp „co:agency“ klientų – „Lidl“, „Camelia“, „Coca-Cola“, HP, „Luminor investicijų valdymas“, „Pigu.lt“, „Newsec“, Vilniaus miesto savivaldybė, „Unilever“, „PlayStation“, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, „DPD Lietuva“ ir kt. Agentūroje šiuo metu dirba per 20 specialistų. Įmonei taip pat priklauso 70 proc. skaitmeninės rinkodaros agentūros „Relevant“ akcijų. 2019 m. bendra „co:agency“ ir „Relevant“ apyvarta viršijo 3 mln. eurų, o tiesioginės pajamos perkopė 800 tūkst. eurų.

Pranešimą paskelbė: Greta Jankaitytė, UAB „Gravitas Partners”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą