Apsauga ir nėštumas,  Grožio paslaptys,  Gyvenimas,  Meilė

Nėščiosios fotosesija – dovana Jums ir Jūsų laukiamam mažyliui

Besilaukianti moteris savo viduje augina mažą atžalą, kurią savyje brangina devynis mėnesius – malonaus laukimo ir džiaugsmo kupinas dienas. Šis niekam kitam neprilygstantis džiaugsmas turėtų būti įamžintas šiltose nuotraukose, kurios užfiksuotų išraiškingą Jūsų kūną bei nešiojamo vaisiaus šilumą. Būtent nesciosios fotosesija padeda įamžinti šias akimirkas. Tai it maža dovana Jums ir Jūsų būsimam vaikeliui.

Nėščiosios fotosesijas renkasi ne tik paskutiniųjų dienų laukiančios moterys, tačiau taip pat ir vos prieš kelias savaites naują gyvybę užmezgusios poros. Tai puiki proga įamžinti jaunosios mamytės meilę savo būsimam vaikeliui. Sekti vaiko augimo procesą yra ne tiek džiugu, kiek malonu ir rūpestinga.

Neščiosios fotosesija skirta tiek jaunoms, tiek vidutinio amžiaus moterims, kurios nenori pamiršti šių brangių tarpusavio meilės ir atsidavimo dienų. Jei norite įamžinti šias akimirkas ateičiai, nedvejokite, nes tai ne smulkmena. Vaiko augimas suteikia daug malonaus džiaugsmo – pasidžiaukite tuo ir po daugelio metų.

Ne kiekviena mamytė nori būti įamžinta kasdieninėje aplinkoje, todėl pagal tam tikrus aspektus fotografai parenka aplinką. Tinkamą vietą gali pasirinkti ir patys užsakovai, tačiau geriausiai įvertinti kompozicijos elementus rekomenduojama fotografui. Dažniausiai vaikučio gyvybę stengiamasi užfiksuoti jaukioje, ramioje aplinkoje, kuri sustiprintų ore tvyrančią harmoniją bei pabrėžtų tiek mamytės, tiek mažylio skleidžiamą šilumą. Būtent todėl nuotraukose užfiksuoti gamtos elementai, žaluma ar kiti aspektai pagyviną akimirką ir leidžia jai neišblėsti.

Neščiosios fotosesija – tai ne tik dovana Jums ar Jūsų vyrui. Tai dovana, kurią galėsite pasidalinti ir su savo mažiausiuoju. Parodykite savo atvaizdą Jam ateityje ir priminkite, kokie artimi Jūs kadaise buvote. Ši fotosesija yra ypatinga, nes tik jos dėka nuotraukose užfiksuoti dviejų žmonių šilumą yra tikrai įmanoma. Pasimėgaukite šia paslauga ir įsitikinkite, kokią naudą ji gali suteikti.

Mylinčios mamytės ir jos būsimo vaikelio meilę įamžinti galite visai nesudėtingai. Fotostudijoje, Jūsų namuose ar net gamtoje šį glaudų ryšį įamžinti gali tikri savo srities profesionalai. Fotografai padovanos Jums dovaną, kurią branginti galėsite net ir po daugelio metų.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą