Studijos - Karjera

Naujuoju įmonės „BAA Training“ generaliniu direktoriumi paskirtas Marijus Ravoitis

Šiandien aviacinių mokymų kompanija BAA Training“, priklausanti Avia Solutions Group įmonių grupei, pranešė apie pokyčius įmonės vadovų komandoje: naujuoju įmonės generaliniu direktoriumi paskirtas Marijus Ravoitis, kuris vadovaus globaliai veiklą vystančiai įmonei. Anksčiau generalinės direktorės pareigas ėjusi Eglė Vaitkevičiūtė tęsia karjerą Avia Solutions Group įmonių grupėje naujoje – strateginio patarėjo BAA Training įmonei rolėje. Karjeros pokyčiai paskatinti sparčios įmonės plėtros Europoje, Azijoje ir kitose perspektyviose rinkose įsigalios nuo 2021 rugpjūčio trečios dienos.

Eglė Vaitkevičiūtė: „BAA Training“ šiandien jau yra brandus verslas, susikūręs tinkamą tolimesniam augimui, plėtrai ir dar ambicingesniems tikslams aplinką ir procesus. Tai leido verslo operacijas pradėti nedaugeliui Lietuvos kompanijų pažįstamose Azijos rinkose, atidarant realaus skrydžio treniruoklių centrus ne tik Vietname, Kinijoje, Ispanijoje aviacinių mokymų paslaugoms teikti, bet taip pat leido pasiekti aukštų rezultatų pradinių pilotų mokymų (Ab Initio) akademijoje. Sukūrę puikią sinergiją su motinine kompanija Avia Solutions Group, aktyviai veikiančia globalioje aviacijos industrijoje ir turinčiai stiprius finansinius instrumentus,  matome labai plačias galimybes būsimai „BAA Training“ verslo plėtrai naujose rinkose. Mano naujoji strateginio patarėjo rolė leis užtikrinti naujų sinergijų ir verslo ryšių su grupės ir išorinėmis įmonėmis kūrimą, siekiant įgyvendinti ambicingus verslo plėtros planus globaliai.

Eglė Vaitkevičiūtė tęsia karjerą Avia Solutions Group

Eglė Vaitkevičiūtė vadovavo „BAA Training“ įmonei nuo 2010 metų. Ji asmeniškai vedė įmonę link strateginio tikslo tapti svarbiu tarptautiniu žaidėju aviacijos mokymų industrijoje link, įgyvendino svarbiausius nuo įmonės įsteigimo verslo plėtros projektus steigiant realaus skrydžio treniruoklių centrus Lietuvoje, Europoje ir Azijoje, vadovavo šimtams įmonės darbuotojų, dirbančių įvairiose pasaulio šalyse. Naujoji Eglės Vaitkevičiūtės rolė įmonių grupėje suteiks jai dar didesnes galimybes visą dėmesį dedikuoti tik verslo plėtros projektams visose potencialiose rinkose.

„Tai buvo ypatingi 11 metų kuriant unikalią ir tikrai sėkmingą „BAA Training“ istoriją. Aš ir toliau padėsiu kompanijai plėstis į naujus žemynus, naujas rinkas ir kurti naujus pajamų šaltinius. To bus siekiama sukuriant dar stipresnę sinergiją, naujus verslo ryšius su kitomis Avia Solutions Group įmonėmis, išoriniais partneriais, vystant skaitmeninę verslo transformaciją ir įgyvendinant skirtingo pobūdžio verslo plėtros projektus. Kasdienis glaudus darbas su grupės įmonėmis neabejotinai teigiamai įtakos įmonės veiklos efektyvumą pozicionuojant kompaniją kaip stiprų globalios arenos veikėją

Marijus Ravoitis – naujasis BAA Training“ generalinis direktorius

Paskirtas naujasis „BAA Training“ generalinis direktorius, sparčiai kopęs karjeros įmonėje laiptais, prieš šį paskyrimą ėjo Pardavimų direktoriaus pareigas. Perimdamas vadovavimą kompanijai, Marijus Ravoitis planuoja toliau stiprinti organizaciją ir toliau įgyvendinti misiją teikti aukščiausio standarto aviacinių mokymų paslaugas tiek korporatyviniams, tiek ir privatiems  klientams. Per jo ketverių metų „BAA Training“ karjerą, Avia Solutions Group vadovybė įvertino jo pastangas ir realius rezultatus siekiant ambicingų pardavimo tikslų, kuriant tvarią ir skaidrią verslo aplinką. Marijus Ravoitis kartu su komanda  prisidėjo prie svarbiausių klientų pritraukimo į organizaciją, prie įmonės veiklos ir verslo procesų tobulinimo, adaptavo, diegė naujas strategijas siekiant pritraukti globalius klientus ir plečiant bendradarbiavimo su įmonės klientais horizontus tiek sparčiausiuose įmonės augimo etapuose, tiek ir sudėtingiausiu  pandemijos iššauktos krizės laikotarpiu.

Komentuodamas paskyrimą Marijus Ravoitis sakė: „Ant sukurto tvirto verslo pagrindo toliau auginsiu kompaniją, kryptingai plečiamą globaliai ir ambicingai siekiančią aviacijos mokymų industrijos lyderio pozicijos. Ji neabejotinai bus naudinga tiek grupei, tiek „BAA Training“, mūsų klientams – avialinijoms ir privatiems klientams, taip pat ir įmonės darbuotojams ir akcininkams. Kryptingai ir sparčiai dirbsime skaitmenizuodami paslaugas, diegdami inovacijas įvairiuose organizacijos veiklos aspektuose, vystysime naujas idėjas ateities verslo plėtrai.

BAA Training“ vykdo tikslingą verslo plėtrą Europoje ir Azijoje

Iki pandemijos itin sparčiai verslą auginusi „BAA Training“, net ir pandemijos akivaizdoje sugebėjo toliau teikti profesionalias pilotų mokymų paslaugas Lietuvoje, Vietname, Kinijoje ir Ispanijoje. Aviacijos ekspertams numatant ženklų  aviacijos atsigavimą jau nuo 2022 metų, įmonė kuria dar ambicingesnius plėtros planus, kuriems įgyvendinti ir reikalingi paskelbti pokyčiai.

Šiai metais „BAA Training“ atidarė savo naują, ketvirtąjį realaus skrydžio treniruoklių centrą, įkurtą Ispanijoje, prie Barselonos El Prat oro uosto. Tai planuoja būti didžiausias Pietų Europoje aviacinių mokymų centras su galimais įrengti vienuolika treniruoklių. Centras veiklą pradėjo su pirmuoju Airbus A320 treniruokliu, kuriame skrydžių mokymus šiuo metu atlieka „Air Maroc“ avialinijų pilotai. Tap pat šiuo metu centre statomas dar vienas naujas Boeing 737 MAX tipo treniruoklis, kuris mokymams bus paruoštas iki rudens.

2020 vasarą Kinijoje, Žengžou (Zhengzhou) mieste duris atvėrė ir skrydžių mokymų veiklą pradėjo šešiems treniruokliams pritaikytas naujas aviacinių mokymų centras „BAA Training China“, kuriame  per metus bus galima apmokyti apie 4 000 pilotų.

„BAA Training Vietnam“, kuriame yra du Airbus A320 tipo treniruokliai, šiuo metu rengiasi rinkai pristatyti naują Vietnamo rinkoje MPL (Multi-pilot licence) programą su žinomomis Vietnamo avialinijomis.

„BAA Training“ įmonė taip pat jau yra patvirtinusi planą 2023 metais atidaryti dar vieną realaus skrydžio treniruoklių centrą Europoje, kuris bus skirtas vienų didiausių Europos avialinijų pilotų mokymų poreikiams patenkinti. Tai bus vienas didžiausių pastarųjų metų projektų, padėsiantis tvirtą pagrindą „BAA Training“ įsitvirtinimui Europos rinkoje. Keli panašaus masto plėtros projektai numatyti ir tolimesniuose įmonės plėtros etapuose.

Apie Marijų Ravoitį 

Marijus Ravoitis prisijungė prie  „BAA Training“ komandos 2017 metais.

Per dešimt aktyvių savo profesinės karjeros metų Marijus Ravoitis sukaupė milžinišką tarptautinių pardavimų patirtį dirbdamas su Pietų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Europos rinkomis ir klientais. Jo įvairialypė patirtis, įvairių kultūrų pažinimas, gilus rinkų išmanymas sukūrė tvirtą pagrindą sėkmingai tarptautinei karjerai.

Marijus Ravoitis pasižymintis giliu ekspertiniu aviacijos industrijos išmanymu, taip pat turi patirties daiktų interneto ir elektronikos industrijų versluose. 

Daugybės metų tarptautinė aukšto rango derybininko patirtis, padėjo Marijui ne vienoje įmonėje pasirašyti istorinius kontraktus su lyderiaujančiomis industrijos įmonėmis ir sukūrė pagrindą progresyviai karjerai iki pat generalinio direktoriaus pozicijos „BAA Training“ įmonėje.

ApieBAA Training

„BAA Training“– viena iš trijų didžiausių nepriklausomų aviacijos mokymų kompanijų Europoje, teikianti pilną aviacinių mokymų sprendimų spektrą: pradiniai ir tipo kvalifikacijos pilotų mokymai lėktuvams, orlaivių palydovų mokymai, antžeminio aptarnavimo mokymai bei mokymai internetu. Nuo 2016 „BAA Training“ bendradarbiaudama su tokiomis oro transporto bendrovėmis, kaip WizzAir, Turkijos avialinijos, LOT, SmartLynx irAvion Express teikia kadetų mokymo programas. Tipo kvalifikacijos mokymai 14 skirtingų tipų lėktuvams atliekami 8

„BAA Training“ priklausan2iuose treniruokliuose ir 69 treniruoklių tinkle Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje bei Azijoje. 2019 rugsėjį veiklą pradėjo „BAA Training Vietnam“, 2020 birželio mėnesį atidarytas naujas mokymų centras Kinijoje „BAA Training China“. 2021 metų sausį atidarytas nauasą mokymų su realaus skrydžio treniruokliais centras „BAA Training Spain“ Ispanijoje, Barselonos mieste. Daugiau apie „BAA Training“ www.baatraining.com.

„BAA Training“ yra tarptautinės aviacijos paslaugų grupės, „Avia Solutions Group“ valdančios 83 dukterines bendroves visame pasaulyje dalis. Grupės būstinėje Lietuvoje bei daugybėje kitų padalinių Centrinėje ir Rytų Europoje, Azijoje dirba 7000 aviacijos ir kitų sričių specialistų. www.aviasg.com

 

 

BAA Training socialinėje medijoje:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/groups/3887713 

Facebook: www.facebook.com/BAATraining 

Twitter: www.twitter.com/BAATraining 

YouTube: www.youtube.com/user/marketingBAA

Pranešimą paskelbė: Vilma Vaitiekunaite, Avia Solutions Group

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą