Technologijų naujienos

„Macaw“ įgijo dar vieną „Microsoft“ specializaciją

Nyderlandų informacinių technologijų ir internetinės rinkodaros agentūra „Macaw“ įgijo dar vieną „Microsoft“ specializaciją – „Modernization of Web Applications in Microsoft Azure“. Ši specializacija įrodo „Macaw“ žinias ir profesionalumą migruojant ir modernizuojant įvairias kompiuterines ir mobiliąsias programas bei gebėjimą jas sėkmingai valdyti ir diegti naudojant platformą „Microsoft Azure“.

Verslo įmonės visame pasaulyje jau ne vienus metus siekia atnaujinti savo kompiuterines ir mobiliąsias programas ir dar geriau išnaudoti debesų kompiuterijos teikiamą naudą. Tokios įmonės ieško partnerių, kurie turėtų ilgametę darbo patirtį ir gebėtų profesionaliai ir patikimai atlikti darbus. Šią specializaciją įgyja tik tie „Microsoft“ partneriai, kurie atitinka keliamus aukštus kokybės standartus: darbuotojų profesionalumo, įmonės patirties įgyvendinant panašius projektus, be to, įmonės auditas turi įrodyti, kad „Microsoft“ partnerė gali sėkmingai dirbti ir įgyvendinti projektus dirbdama su platforma „Microsoft Azure“.

Kaip teigia „Microsoft“ atstovai, ši naujoji sertifikavimo programa buvo pristatyta tik šiais metais, o jos pagrindinis tikslas – užtikrinti „Microsoft“ partnerių kokybę.

Auditas ir kokybė

Atliekant auditą dėl specializacijos „Modernization of Web Applications in Microsoft Azure“ suteikimo analizuojami įvairūs projektų įgyvendinimo ir darbo etapai – nuo programų, įskaitant mobiliąsias, dizaino kūrimo iki jų diegimo, palaikymo ir saugumo užtikrinimo. Atliekamas auditas užtikrina, kad verslo organizacijos, dirbančios su vienu iš „Microsoft“ partnerių, turinčiu „Advances Specialization“ sertifikatus, gali būti garantuotos, kad IT bendrovė sėkmingai ir profesionaliai įgyvendins projektą ir užtikrins produkto kokybę bei aukščiausio lygio procesų valdymą.

„Microsoft“ korporacijos viceprezidentas Rodney Clarkas teigia, kad ši specializacija atskleidžia geriausius „Microsoft“ partnerius, kurie dirba su šiomis technologijomis: „Ši specializacija leidžia išryškinti stipriausius mūsų partnerius, kurie geriausiai išmano ir turi patirties dirbant su įvairių kompiuterinių ir mobiliųjų programų perkėlimu, modernizavimu ir valdymu naudojant platformą „Microsoft Azure“. „Macaw“ parodė, kad turi tinkamus įgūdžius ir patirtį padėti klientams naudotis debesijos sprendimų teikiamais pranašumais.“

„Macaw“ vyresnysis technologijų konsultantas Michelis Heijmanas sako, kad tai puikus „Macaw“ komandos profesionalumo įrodymas: „Tai yra labai geras mūsų visų atsidavimo ir profesionalumo įrodymas. Daug dėmesio skiriame partnerystei su „Microsoft“ ir „Sitecore“, o ši specializacija įrodo tiek mūsų gebėjimus techniškai įgyvendinti projektus, tiek ir pačių programų kūrimo, projektavimo ir jų migravimo į sistemą „Sitecore“ patirtį. Abi šios technologijos puikiai dera tarpusavyje. Taigi savo klientams galime padėti sėkmingai iki galo pereiti nuo senųjų sprendimų prie naujų – platformos „Sitecore“ ir padėti jų verslams siekti geriausių rezultatų.“

Pranešimą paskelbė: Povilas Žarnauskas, UAB „Macaw International Lietuva”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą