TV laidos

Naujo serialo apie meilę režisierius R. Rudokas: „Dėl meilės prasideda visos įmanomos problemos“

Įvairiuose televizijos serialuose dažnai pasirodantis Ramūnas Rudokas savo duoklę žiūrovui atiduoda ne tik ekrane, bet ir kitoje jo pusėje: filmavimo aikštelėje vyras ne tik aktorius, bet ir režisierius. Kaip žinomam vyrui sekasi vienu metu dirbti du darbus žiūrovai galės išvysti jau visai netrukus, birželio 25 dieną, kuomet TV3 televizijos eterį užkariaus jo režisuojamas naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“.
Jau birželio 25 dieną pasirodysiantis komiškų situacijų ir romantikos kupinas serialas „Kam ta meilė?“ pasakos apie dvi visiškai skirtingas seseris ir jų meilės paieškas. Tačiau tiksliausiai apie naująjį serialą gali papasakoti pats režisierius Ramūnas Rudokas, kuris ne tik diriguoja darbą filmavimo aikštelėje, bet ir pats įkūnys vieną iš personažų.
„Nauji televizijos veidai, gražūs žmonės, daug intrigų, smagi vasaros nuotaika. Įtraukiantis ir užburiantis, lengvas ir jautrus, melodramiškas ir dramatiškas, aistringas ir geidžiamas – toks turėtų būti naujasis serialas „Kam ta meilė?“, – epitetų naujam projektui negaili R. Rudokas.
Nuolat energingas, veiklus vyras – tikras žmogus-orkestras. Jis ne tik režisuoja ir vaidina, bet, negana to, puikiai sugeba tai daryti vienu metu. „Esu seriale tris sezonus vaidinęs pagrindinį vaidmenį ir tuo pačiu jį režisavęs, ten tai buvo darbelis. Kiekvieną dieną turėjau būti ir kadre, ir už kadro. Seriale „Kam ta meilė?“ ne taip dažnai tenka būti kadre, dėl to ženkliai lengviau. Galų gale, ilgametė patirtis daro savo, nebeturiu streso dirbdamas savo mylimą darbą“, – kalbėjo režisierius.
Daugiausia apie serialo liniją galintis papasakoti R. Rudokas savo įkūnijamą personažą apibūdino taip pat lakoniškai ir užtikrintai – „arogantiškas šiknius“. Aktorius teigė, kad tokį vaidmenį įkūnyti jam nesunku, tačiau, ar tai tikrai artima jam pačiam, tegu nusprendžia patys žiūrovai.
„Paskaitykite, ką apie mane rašo žiniasklaida ir suprasite, kad šie žodžiai lyg ir būtų visai man artimi pagal žiniasklaidos sudarytą nuomonę. O toliau tik mano artimiausi žmonės žino, koks esu iš tikrųjų. Tiek to, tegu taip ir lieka – arogantiškas ir viskas“, – šypsodamasis kalbėjo vyras.
Į seriale iškeliamą klausimą – „kam ta meilė?“ sunkiai atsako net patys aktoriai. Tačiau režisieriui šis klausimas gilaus susimąstymo nesukelia. „Labai viskas aišku – o kam ta meilė, jeigu galima ir be jos? Išgyventi be jos – faktas, kad galima, ir labai gerai išgyventi. Kai žmogus susiduria su meile, prasideda visos įmanomos problemos gyvenime“, – kalbėjo serialo režisierius.
Neseniai vedusiam beveik 30 metų jaunesnę manekenę Justiną Žeimytę R. Rudokui režisuoti serialą apie meilę tikrai nėra sunku, o ir papasakoti apie šį jausmą jis gali išties daug. „Meilė yra problema ir dar kokio dydžio – iki dangaus. Ši problema maloni tik tada, kai tarp dviejų žmonių ji yra abipusė. Tada tai yra be galo maloni, lengvai sprendžiama problema. Ir kuo ji didesnė, tuo įdomiau“, – įsitikinęs R. Rudokas.
Naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“ televizijos eterį pasieks visai netrukus, birželio 25-ąją. Intrigų, komiškų situacijų ir romantikos kupiname seriale persipins tėvų ir vaikų santykiai, draugystė bei meilės paieškos. Serialo centre – dvi visiškai skirtingos seserys, kurių gyvenimus desperatiškai stengsis sutvarkyti mama. Pagrindinius serialo herojus įkūnys televizijos žiūrovų pamilti aktoriai bei kylančios, jaunos ir talentingos žvaigždės – Ramūnas Rudokas, Asta Baukutė, Andrius Paulavičius, Skaistė Anusevičiūtė, Žiedūnė Mardosaitė.
„Kam ta meilė?“ – jau nuo birželio 25 d. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą