Idėjos namams

Nauja baldų rūšis – svetainės spintelės

Baldų gamintojai nuolatos ieško naujų baldų. Ir randa! Tiksliau, randa naujų pavadinimų seniems baldams. Taip baldų rinkoje atsirado svetainės spintelės.

Kam reikalingos svetainės spintelė?

Svetainės spintelė yra statoma ant grindų tiesiai po televizoriumi. Ji taip pat yra tinkama laikyti televizorių su stovu.

Svetainės spintelė retai kabinama ant sienos. Jei kabinama, tai labai žemai.

Svetainės spintelė neturi stalčių. Jei ji turėtų stalčius, būtų vadinama jau nebe spintele, o komoda. Tai esminis spintelių ir komodų skirtumas.

Svetainės spintelė turi atviras nišas. Jos skirtos pasidėti žaidimų kompiuteriams, palydovinės TV imtuvams, išmaniosios TV blokeliams ir t.t. Tai prietaisai, kurie yra valdomi nuotoliniais pulteliais ir reikalauja tuščios erdvės virš savęs, kad nekaistų.

Į tokias nišas galima susidėti ir nuotraukas bei šeimos suvenyrus. Kai kas įsigudrina ir stiklines susidėti.

Aukšta ir plati

Svetainės spintelės yra dviejų tipų. Vienus jų yra aukštos, pavyzdžiui, 80-100 cm aukščio. Ant jų patogu pastatyti ne tik televizorių, bet ir namų gėles ar kitus daiktus. Mažiems vaikams tai kurį laiką nepasiekiamas aukštis. Tokios spintelės yra dažniausiai dvidurės, rečiau trijų durelių.

Plati svetainės spintelė yra skirta žemai stovinčiam televizoriui ir įvairiems suvenyrams, bei šeimos relikvijoms susidėti. Jas galima ne tik pastatyti ant žemės, bet ir pakabinti ant sienos 20-30 cm nuo grindų. Toks aukštis leidžia netrukdomai valyti grindis, o televizoriaus aukštis padidėja.

Ar svetainėje galima naudoti virtuvines spinteles? Nelabai, nes virtuvinės spintelės gaminamos pagal virtuvinių baldų standartus. O jie pasižymi fiksuotu aukščiu – 60 cm. Taip pat fiksuotu gyliu – 60 cm. Svetainėje nėra tiek vietos, kad galėtumėte pastatyti 60 cm gylio spintelę, pakanka 30-40 cm. ar net dar mažiau.

Durelės iš medžio ir stiklo

Svetainių spintelė turi būti nenuobodi, stilinga. Tam naudojamos ne paprastos durelės, o sudėtingesnė konstrukcija. Pavyzdžiui, durelės yra padarytos iš medžio, bet su stiklo ar veidrodžio elementais. Taip jos ne tik parodo, kas yra viduje, bet ir atrodo išskirtinai.

Rankenėlės šiuolaikinėse spintelėse nebėra būtinos, jei įmontuoti Push-click atidarymo mechanizmai. Pakanka paspausti dureles ir jos atsidaro. Tai šiuolaikinių baldų furnitūra ir gudrybės, prie kurių reikia priprasti.

Svetainės spintelės parduodamos internetu. Pradėti jų ieškoti galima nuo Pigu.lt el. parduotuvės, kur asortimentas tikrai platus ir įvairus.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą