Idėjos namams

Ką patalynės spalvos savo apie jūsų asmeninį gyvenimą?

Šiandien daugelį reikalingų daiktų galime įsigyti net neiškeliant kojos iš namų ir patalynė internetu – ne išimtis. Žvelgiant į didelį ir įvairų jos asortimentą pirmiausiai dėmesį patraukia spalvos, tačiau ar žinote, jog patalynės spalva gali išduoti šį bei tą ir apie asmeninį gyvenimą?

Balta patalynė

Balta spalva – tai nekaltumo, klasikos ir šviežumo simbolis. Balti patalynės komplektai niekada neišeina iš mados ir visada atrodo puikiai, užtikrina jaukumą ir prabangos jausmą. Tokia patalynė traukia ieškančius ramios užuovėjos, nusiraminimo. Teigiama, kad balta spalva padeda greičiau užmigti, atsipalaiduoti. Taip, balta patalynė nėra labai originalus pasirinkimas, bet vis dėlto ji praktiška – klasikinio stiliaus patalynės komplektai puikiai derės bet kokiame miegamajame.

Žydra patalynė

Dangaus atspalvių viražai – madinga tendencija interjere, o patalynė internetu leis atskleisti visus penkiasdešimt žydros atspalvių! Šios spalvos patalynę renkasi svajotojai, mėgstantys kurti savitą aplinką ir namus paverčiantys ne tik asmenine tvirtove, bet ir stiliaus meka. Visi mėlyniai atspalviai, tad ir žydra, asocijuojasi su energija, todėl žydra patalynė kas rytą sužadins norą šokti iš lovos ir kibti į darbus, suteiks impulsą visai dienai. Kartu šis atspavis ramina, tad po aktyvios veiklos greitai nurimsite, atsipalaiduosite ir užmigsite, kad pasikrautumėte energijos kitai dienai.

Žalia patalynė

Patalynė internetu dažnai stebina spalvų pasirinkimu, tad elektroninėse parduotuvėse rasite ir ryškiai žalių atspalvių. Netikėta? Bet patalynei tokia spalva yra labai tinkama. Žalia tarsi gamtos prisilietimas švelniai apgaubia ir turi raminamąjį poveikį. Tai puiki spalva kūrybingų, mėgstančių svajoti, kurti, generuoti vis naujas idėjas žmonių miegamajame. Žinoma, ji neatsiejama nuo santykio su gamta, tad jei miegate žalios spalvos patalynėje, tikriausiai itin mėgstate pasivaikščiojimus parke, medžių šakas žaismingai kertančius saulės spindulius ir žiedų aromatus.

Ruda patalynė

Rudi patalynės atspalviai varijuoja nuo švelnaus kapučino iki sodraus juodojo šokolado. Šią spalvą renkasi vertinantys kokybę, atidūs žmonės, kuriems nesvetimi sentimentai. Tamsesni rudos atspalviai atrodo gana prabangiai, tad jie dažnai derinami su aukštos kokybės audiniai – tokią patalynė itin patiks reikliems, ambicingiems ir savo tikslų atkakliai siekiantiems miegamojo šeimininkams.

Raudona patalynė

Nors dažnai sakoma, kad raudona – meilės spalva, kalbant apie patalynę psichologai turi kitą nuomonę. Šią spalvą savo miegamojo patalui renkasi mėgstantieji provokuoti, atkreipti dėmesį ir konkuruoti. Tai stipri spalva, tad jei esate stipri asmenybė, renkantis patalynę internetu būtinai atkreipkite dėmesį į šios spalvos komplektus. Be to, tamsesnių atspalvių sodri raudona atrodo be galo prabangiai, ypač kai ši spalva derinama su blizgiais audiniais.

Rožinė patalynė

Nors rožinė nėra dažna patalynės spalvų gamoje, ieškant tokių gaminių tikrai nesunku atrasti. Tai švelni, mergaitiška spalva, kurią savo patalui renkasi jaunatviški, kiek vaikiški žmonės. Patalynė internetu yra perkama ir vaikams, tad rožinės spalvos čia gausu. Vis dėlto galutinis įvaizdis priklauso nuo stiliaus – rožinė taip pat gali atrodyti tiesiog nenuspėjamai, jei yra derinama su įvairiais dekoro elementais.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą