TV laidos

M. Mikutavičius pratrūko: tokio save įsimylėjusio mes niekada neturėjome

Šį sekmadienį, 19.30 val. TV3 žiūrovus prie ekranų pakvies populiariausias Lietuvoje muzikinis projektas „X Faktorius“. Scenoje pasirodys ne tik puikiai dainuojantys, bet ir savo iškalbingumu populiarumą bandantys pelnyti dalyviai.

Iš Tauragės kilęs Lukas Dedūra trokšta išgarsėti. Vilniuje džiazo vokalą studijuojantis vaikinas itin pasitiki savimi. Šviesiaplaukis, aukštaūgis Lukas – rodos, tikras svajonių vaikinas, galintis pelnyti moterų dėmesį.

„Noriu būti finale“, – tvirtai tikintis savimi Lukas žengs į sceną.

„Šiandien aš pykstu ant visų pasaulio vyrų. Ar galėsi įrodyti, kad be reikalo tą darau?“, – Luko klaus projekto teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu.

„Būtinai“, – prislopintu balsu flirtuodamas žadės Lukas.

L. Dedūra scenoje atliks dainą, kuria tikėsis nustebinti Jazzu. „Pasakysiu tau, mažute, kaip karštai tave myliu…“ – populiariausiai dainininkei Lietuvoje paėmęs už rankos dainuos Lukas.

Tiesa, toks vaikino elgesys, ne itik patiks projekto teisėjams vyrams. „Lukai, tokio savimi pasitikinčio, save įsimylėjusio p*****o mes niekada neturėjome“, – vaikinui rėš Marijus Mikutavičius.

Pamatyk specialų filmuką, kuriame Marijonas pasako, ką galvoja apie Luko pasirodymą:

Ar teisėjai pasakys Lukui „taip“ ir ar jis pateks į kitą etapą „Kėdžių iššūkis“? Tą sužinosite jau sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą