TV laidos

Irena Starošaitė televizijos studijoje prakalbo apie gerą seksą iš ryto

„Žilvinas Žvagulis švenčia Irutės gimtadienį. Skambant jautriai Aistės Pilvelytės dainai, jis įneša dovaną, svečiai verkia, nuostabi baliaus pradžia. Kai visi apšyla, Žvagulis prisimena jaunystę, pamoja rankšluosčiu „Rebelhart“ ir prasideda šėlsmo vakaras“, – tokį dainininkės Irenos Starošaitės gimtadienį vaizdžiai nupiešė nuolatinė „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Muzikinis gimtadienis“ viešnia Livija Gradauskienė. Tiesą sakant, beveik taip ir buvo, tik Žilvino Žvagulio studijoje trūko.

Šventinę nuotaiką gal kiek sugadino dvi prisiekusios drabužių dizainerės Agnės Kuzmickaitės gerbėjos. O kas, jei laidos vedėja aktorė Edita Užaitė ir dainininkė Aistė Pilvelytė būtų visai vienodomis suknelėmis pasipuošusios? „Ak, koks netaktas…“ – užvertęs galvą į porininkę, stebėjosi Artūras Orlauskas. „Užtat, kai Aistė dainuoja, šiurpuliukai per kūną eina“, – užginčijo komisijos narys „žasas“ Marijus Berenis. Dar pridėjo, kad balsas kur kas svarbiau nei suknelės.

„Tobulą gimtadienį, Irena, tau suorganizavome“, – nenustygo Livija. Komplimentai iš jos lūpų grupės „Rebelhart“ vyrams liete liejosi. „O aš visą gyvenimą svajojau su grupe dainuoti“, – „Rebelhart“ klausydama studijoje prasitarė Irena.

Tik kažin, ar ji išdrįstų scenoje stoti šalia grupės lyderio – charizma trykštančio Dariaus Mickaus? Ypač jei tektų drauge dainuoti apie gerą seksą iš ryto. „Štai tokią dainą aš norėčiau padainuoti! Taip ir turi būti – geras seksas iš ryto“, – netikėtai pareiškė Irena, įžiebdama svarstymus, kaip į tai reaguotų jos vyras Žilvinas Žvagulis.

Kodėl seksas iš ryto yra gerai? Kiek pinigų 1995-aisiais pasiūlė pasaulinė leidybos firma „Polygram“ lietuvių grupei „Rebelheart“ už dainą „Juodas lietus“? Ko muzikoje daugiau – velnių ar angelų? Romantiškai seksualus „Muzikinis gimtadienis“ – jau šį penktadienį 20.30 val.

Šou ,,Muzikinis gimtadienis“ – penktadieniais 20.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą