TV laidos

Laidos „5 žvaigždučių būstas“ vedėjo Tomo Grigaičio iššūkis – savo namų įrengimas

Kaunietis Tomas Grigaitis jau trečią sezoną statybų laidoje „Penkių žvaigždučių būstas“ savo žiūrovams pateikia naudingus patarimus ir reikšmingiausias naujienas apie statybas, statybines medžiagas ir remontą. Ne vienam laidos herojui T. Grigaitis padėjo išspręsti rūpesčius dėl pelijančio būsto, skilinėjančių sienų ar krentančių tapetų, tačiau dabar pagalba reikalinga pačiam vedėjui.

Įkurtuvių nuotaikomis gyvenantis kaunietis šiuo metu rūpinasi savo nauju būstu: nuo rekuperacinių sistemų, grindų dangos iki interjero koncepcijos.

„Su „5 žvaigždučių būstu“ nufilmavome daugybę laidų ir gilinomės į įvairiausias statybų temas, tad pirkdamas būstą jaučiausi pakankamai daug žinantis ir ieškojau brokų, klaidų, buvau akylas. Daug filmavome ir apie tapetus, spalvas, maniau žinantis nemažai ir apie interjerą, tačiau, kai pradėjau planuoti savo namų įrengimą… Supratau klasikinės minties – „žinau, kad nieko nežinau“ prasmę – žinių turiu, bet yra dar daug ką sužinoti… Pavyzdžiui, kad viena spalva gali turėti net 40 atspalvių! Arba, kad spalvos sienų ir grindų vizualinis vaizdas ilgainiui gali slėgti“, – pasakoja kaunietis.

Laidos vedėjas džiaugiasi, kad jam daug ko nereikės pačiam aiškintis ir rizikuoti namus paversti nuobodžiais arba neskoningais – jis profesionalų patarimus išgirsta kas savaitę, filmuodamas laidą.

„Labai maloniai nustebau sužinojęs apie atnaujintą laidos koncepciją – 25 skirtingų dizainerių prisijungimą prie laidos. Nežinau kaip Jums, bet man – sunku išsirinkti, kokių sprendimų labiausiai noriu savo namuose, bet, akivaizdu, pagalbos man visą rudenį netrūks. Tikiuosi, Naujuosius metus sutiksiu savo svajonių namuose“, – sako T. Grigaitis.

Sukurs interjero koncepciją
Visą rudenį 25 dizaineriai supažindins laidos vedėją ir žiūrovus su įdomiausiais ir patikrintais interjero sprendimais bei naujausiomis namų dizaino tendencijomis. Vienas dizainerių sukurs T. Grigaičio namams interjero koncepciją. Kuris dizaineris tai bus ir kaip atrodys laidos vedėjo namai – pamatysite laidose.

Praktiniai patarimai, ekspertų konsultacijos ir idėjų laidos vedėjo namams paieška – laidoje „5 žvaigždučių būstas“ jau šį sekmadienį 9:30 per TV3.

„5 žvaigždučių būstas“ sekmadienį 9.30 per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą