Namai

Kokie nuotekų valymo įrenginiai siūlomi Lietuvoje?

Kai kalba pasisuka apie nuotekų valymo įrenginius, tikrai yra iš ko pasirinkti ir kokius variantus apsvarstyti. Situacijų ir poreikių gali būti pačių įvairiausių, tad yra ir kelios pripažintos įmonės, siūlančios valymo įrenginius visiems gyvenimo atvejams. Trumpai aptarsime, kokių įmonių nuotekų valymo įrenginiai yra populiariausi Lietuvoje.

August nuotekų valymo įrenginiai

Šį pavadinimą garantuotai yra girdėję net tie, kurie niekada nesidomėjo nuotekų valymo įrenginiais ir jų įrengimu namuose. Tai populiarūs, sertifikuoti ir visus ES reikalavimus atitinkantys valymo įrenginiai. Efektyvūs nuotekų valymo įrenginiai išsiskiria veikimu be garso bei savo kompaktišku dydžiu.

Įrenginiai valo azotą ir fosforą, nėra jautrūs padidėjusiems ir sumažėjusiems nuotekų srautams. Puikiai atlaiko piko laikotarpius. Tuo tarpu be elektros gali išbūti iki 3 parų, o be nuotekų iki 180 dienų. Sistema turi specialų atostogų režimą, kuris sureguliuoja valymą, kuomet jūsų nėra namuose ir sistema nenaudojama. Pažangi elektros vartojimo sistema, suskirsto elektros srautus ciklais, taip sumažinant elektros sąnaudas.

August nuotekų valymo įrenginiai puikiai išvalo nuotekas ir vanduo iš sistemos gali būti pašalintas tiesiai į gruntinius vandenis.

August ir Ko gaminių talpai taikoma 10 metų, orapūtei – 2 metų garantija.

Švaistės nuotekų valymo įrenginiai

Pažangias technologijas jūsų namams siūlanti Švaistės įmonė yra taip pat puikiai žinomas prekinis ženklas. Švaistė – tai biologiniai valymo įrenginiai atitinkantys aukštus europinius standartus bei siūlomi už priimtiną kainą.

Valymo įrenginių privalumas – sistemos korpusas. Korpusas turi išorines briaunas pagamintas iš polipropileno, taigi tai apsaugo korpusą nuo deformacijos grunte. Kitų įmonių valymo įrenginius, norint, kad gruntas nedeformuotų korpuso, reikia montuoti su gelžbetoniniais žiedais, kurie įtvirtintų korpusą žemėje. Taigi, šios korpuso briaunos sutaupo montavimo laiko bei pinigų.

Kita dizaino ypatybė – siauras dangtis ir viršutinė dalis, kuri sumontuota specialiai palengvinat priėjimą, todėl patogu išvalyti bei išsiurbti dumblą.

Švaistės gaminių talpai taikoma 10 metų, orapūtei – 2 metų garantija.

Traidenis nuotekų valymo įrenginiai

Vienu metu žodžiai nuotekų valymo įrenginiai ir Traidenis buvo naudojami tarsi sinonimai. Traidenis siūlo NV tipo aeorobinius nuotekų valymo įrenginius, kurie nereikalauja papildomų biocheminių preparatų. Tai lengvai montuojamas, tyliai dirbantis įrenginys su tvirta konstrukcija. Siauras įrenginio dangtis palengvina priežiūrą ir valymą.

Efektyviai veikiantys ir aukščiausius kokybės standartus atitinkantys Traidenis nuotekų valymo įrenginiai populiarus pasirinkimas gyvenamųjų namų nuotekų valymui.  Išvaloma efektyviai, skaidrus vanduo gali būti išleidžiamas tiesiai į gruntinius vandenis.

Traidenio gaminių talpai taikoma 10 metų, orapūtei – 2 metų garantija.

Į ką kreipti dėmesį renkantis?

Nuotekų valymo įrenginių kainos svyruoja nuo 1700 iki 2700 eurų. Tad natūralu, jog investuojant į namus tokią sumą, norisi pasirinkti atsakingai. Kaip tai padaryti?

Pirmiausia, rinktis reikia pagal žmonių gyvenančių namuose skaičių, t.y. nuotekų kiekį. Nepamažinkite įrenginio dydžio, nes taip perkrausite sistemą ir bakterijos nespės skaidyti nuotekų. Per didelį įrenginį pasirinkti taip pat nėra prasmės, nes neišnaudosite jo potencialo.

Antra, pasirinkimą gali lemti ir sklypo ypatumai, apsaugos zonos sklype, įrenginio montavimas, gruntas ir pan. Šiuos niuansus geriausiai padės išsiaiškinti įmonė, montuojanti skirtingų gamintojų nuotekų valymo sistemas.

Parašykite komentarą