Laisvalaikis

„Kalnapilio arena“ – ne tik Panevėžiui, bet ir visai Lietuvai

„Kalnapilio arenos“ pavadinimas oficialiai įteisintas – Panevėžio sporto centras pasirašė  generalinio rėmėjo sutartį su „Kalnapilio-Tauro grupe“. Naujasis pavadinimas bus naudojamas 10 metų tiek išoriniuose ir vidiniuose arenos reklaminiuose plotuose, tiek internetinėje erdvėje.

Pasak „Kalnapilio-Tauro grupės“ generalinio direktoriaus Marijaus Valdo Kirstuko, tapti Panevėžio arenos pagrindiniu rėmėju, suteikiant jai „Kalnapilio“ pavadinimą, yra itin simboliškas įvykis – šiemet minimas 120 m. „Kalnapilio“ alaus daryklos veiklos jubiliejus.

„Mums itin svarbus „Kalnapilio“ gimtasis miestas, Panevėžys, kuriame stengiamės būti geri kaimynai, puoselėti bendruomeniškumą, skatinti miesto ir jo gyventojų gerovę. Dėl šios priežasties nuolat dalyvaujame kaip rėmėjai sporto, meno, muzikos renginiuose bei miesto šventėse. Savo iniciatyvomis ir remiamais projektais siekiame kurti gražesnį Panevėžį – pilną kultūros ir sporto, tad tikime, kad naujas arenos pavadinimas padės šią veiklą dar labiau įprasminti ir pakelti į aukštesnį lygį. Juo labiau, kad Panevėžio arena yra svarbi visai Lietuvai – čia vyksta dideli sporto bei kultūros renginiai“, – teigia M. V. Kirstukas.

„Kalnapilio arena“ – tai unikalus sporto ir pramogų kompleksas ne tik regione, bet ir vienintelis toks Baltijos šalyse. Olimpinio standarto dviračių trekas juosia visą ovalo formos areną, čia vyksta įvairios šalies bei tarptautinės sporto varžybos, įvairūs renginiai, koncertai.

„Sutarties su nauju generaliniu rėmėju pasirašymas arenai itin reikšmingas įvykis. Džiaugiamės, kad bendradarbiaujame su viena didžiausių visame Aukštaitijos regione bei gilias tradicijas miesto gyvenime puoselėjančia įmone – „Kalnapilio-Tauro grupe“. Nuolat dedame daug pastangų, kad arenos valdymo procesai būtų vystomi nuosekliai, tad, tikiu, kad dirbdami drauge pasieksime puikių rezultatų“, – sako Panevėžio sporto centro direktorius Saulius Raziūnas.

„Kalnapilio-Tauro grupė“ yra nuolatinė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio klubo ir Lietuvos futbolo A lygos čempionate žaidžiančios „Panevėžio“ futbolo komandos rėmėja.

Gamintoja prisideda ir prie kultūros iniciatyvų – Panevėžio gimtadienio renginių. Prisideda prie miesto gražinimo projektų, parėmė Senvagės vandenvalos siurblinės bokšto atnaujinimo darbus. Nuo 2020 m. bendradarbiaujant su Panevėžio plėtros agentūra, siekiančia plėtoti pramoninį turizmą mieste, išskirtinėms ekskursijoms buvo atverta „Kalnapilio“ alaus darykla.

„Tikime, kad mūsų, kaip vienos didžiausių Aukštaitijos regiono įmonių, pareiga yra prisidėti ir prie Panevėžio vardo garsinimo, ir prie krašto ekonominės gerovės – tą darome su dideliu užsidegimu“, – sako M. V. Kirstukas. Pagal sumokėtus mokesčius Panevėžio regione „Kalnapilio-Tauro grupė“ patenka į didžiausių įmonių trejetuką.

Lapkričio pabaigoje Panevėžio amatų ir prekybos rūmų rengtoje metinėje asamblėjoje „Kalnapilio-Tauro grupė“ įvertinta 3 apdovanojimais: Už atsakomybę prieš valstybę ir žmogų, Už mokslo ir verslo partnerystę bei Už ilgalaikę sėkmingą veiklą.

Pranešimą paskelbė: Sigita Macanko, UAB „Idea Prima”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą