Sportas

Pirmasis metų „Didžiojo kirčio“ turnyras – jau šį mėnesį: ko gali tikėtis teniso gerbėjai

Visų teniso gerbėjų žvilgsniai sausio antroje pusėje nukryps į tolimąją Australiją, kur vyks pirmas šių metų „Didžiojo kirčio“ turnyras „Australian Open“. Nors pagrindiniu varžybų favoritu laikomas serbas N. Djokovičius, jam į nugarą alsuoja tiek puikiai pažįstamos, tiek naujos kartos teniso žvaigždės. Kvapą gniaužiančių varžybų laukia tiek gerbėjai, tiek savo įžvalgomis besidalinsiantys ekspertai.

Pirmasis iš keturių „Didžiojo kirčio“ sezono turnyrų „Australian Open“ pirmą kartą įvyko 1905 metais, o nuo 1972-ųjų kasmet vyksta Melburne. Šiemet geriausių pasaulio tenisininkų kovos prasidės sausio 16 d. (pirmas raundas) ir tęsis iki pat sausio 29 d. vyksiančio finalo, kuriame gerbėjai tikisi išvysti turnyro favoritu laikomą serbą Novaką Djokovičių.

Visus „Australian Open“ susitikimus žiūrovai galės išvysti „Eurosport“ kanalu ir „discovery+“ platformoje. Kaip pasakoja „Warner Bros. Discovery“ viceprezidentas sporto transliacijoms Scott Young, žiūrovams namuose bus pasiekiamas įvairus ir itin kokybiškas turinys bei begalės įkvepiančių sporto istorijų.

Komentuos „Didžiojo kirčio“ laimėtojai

Melburne vyksiančiose „Didžiojo kirčio“ varžybose netruks ne tik kvapą gniaužiančių akimirkų, bet ir aštrių ekspertų įžvalgų. Dalis turnyrą komentuosiančių teniso apžvalgininkų įsikurs profesionalioje „Cube“ studijoje Australijoje, kiti karščiausius turnyro momentus pristatys tiesiogiai iš Londono.

Nepraleisti nei vieno tikslaus padavimo teniso gerbėjams padės Alize Lim, septynis kartus „Didžiojo kirčio“ čempionu tapęs Mats Wilander ir šešiskart „Didžiojo kirčio“ pusfinaliuose pasirodęs Tim Henman. „Cube“ studijoje kartu su kitomis teniso žvaigždėmis taip pat dirbs buvusi septintoji pasaulio raketė Barbara Schett ir profesionalią karjerą jau pabaigusi tenisininkė Laura Robson.

Turnyro favoritų susitikimus žiūrovams padės stebėti ir septyniskart „Didžiojo kirčio“ čempionu tapęs John McEnroe, kuris dirbs „Warner Bros. Discovery“ studijoje Niujorke. Specialius lokalizuotus pranešimus auditorijai perduos ir sporto pranešėjai iš Ispanijos, Prancūzijos, Vokietijos bei Italijos.

Daugiau nei 250 valandų transliacijų

Žadama, kad per visą „Didžiojo kirčio“ turnyrą bus parodyta daugiau nei 250 val. tiesioginių varžybų transliacijų. Nors „Australian Open“ prasidės tik sausio viduryje, susipažinti su teniso aikštelėmis, kuriose vyks atrankos etapai ir pačios svarbiausio turnyro varžybos, žiūrovai galės jau nuo sausio 10 d.

Be to, išskirtinai tik „Warner Bros. Discovery“ kanalų žiūrovams bus prieinami ir interviu su Casperu Ruddu, aukščiausią reitingą turinčiu Norvegijos tenisininku. Žvaigždė prisimins geriausius teniso sezonus, apžvelgs artėjančias kovas ir leis žiūrovams iš dar arčiau patirti „Australian Open“ šurmulį.

Norintys pajusti, kokiomis emocijomis alsuoja visas didžiausias teniso žvaigždes subursiantis miestas, galės stebėti aštuonių serijų serialą apie Melburną. Taip pat pranešama, kad išskirtinių vaizdų netrūks ir socialiniuose tinkluose, pavyzdžiui, teniso gerbėjai galės išvysti istorines akimirkas iš 28-us metus skaičiuojančių transliacijų.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „HBO Max“, „HGTV“, „Food Network“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Pictures“, „Warner Bros. Television“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą