Grožio paslaptys,  Sveikata

Kaip greitai ištiesinti dantis?

Graži šypsena, kurią lemia sveiki ir tvarkingi dantys, gali tapti vizitine kortele, raktu į sėkmę, ji teikia pasitikėjimo savimi. Deja, ne visi gali tokia džiaugtis – dažnas kremtasi dėl kreivų dantų ir blogo sąkandžio, kurie tampa dideliu kompleksu. Kaip šią problemą įveikti? Blogą sąkandį koreguojanti odontologijos sritis vadinama ortodontija, o bene populiariausia dantų tiesinimo priemonė yra breketai.

Kodėl reikia tiesinti kreivus dantis?

Kreivi dantys estetiškai atrodo nedailiai. Bet tai nėra vienintelė problema, nes kreivus dantis gerokai sunkiau tinkamai prižiūrėti – juos sudėtingiau gerai išvalyti, todėl tai tampa palankia terpe vystytis uždegimams, ėduoniui. Kreivi dantys dėvisi greičiau nei tiesūs. Taip pat galimos ir tokios kreivų dantų pasekmės, kaip virškinimo ligos, išsivystančios dėl netinkamo maisto sukramtymo, net dikcijos sutrikimai. Todėl blogą sąkandį ir kreivus dantis būtina koreguoti. Dažnam kyla klausimas, kaip greitai ištiesinti dantis?

Breketai – dantų tiesinimas greitai ir kokybiškai

„Greitai“ ne visada reiškia ir „gerai“. Medicinoje neverta rinktis greičiausio ir pigiausio varianto, kadangi investicijos didelės, tad ir rezultatas turėtų būti ilgalaikis ir kokybiškas. Ortodontija – ne išimtis. Norint dantis ištiesinti ne tik greitai, bet ir gerai verta pasižvalgyti į pažangius metodus. Breketai – vienas tokių būdų, kai palyginti per neilgą laikotarpį dantys taps tiesūs, o Jūs galėsite džiaugtis žavia šypsena.

Breketų pasirinkimas

Dažniausiai naudojami metaliniai breketai. Nors atrodo nelabai dailiai, bet jais dantys ištiesinami greičiausiai, todėl jei prioritetas yra ne vizualinis vaizdas, o greitas dantų tiesinimas, verta pasirinkti metalinius breketus.

Brangesni ir vizualiai gražesni yra keramikiniai breketai. Jais gydymas ilgesnis, o dar vienas neigiamas aspektas yra tas, kad nulūžus breketui ar jam įskilus riekės keisti nauju, kas sąlygos didesnes gydymo išlaidas.

Beligatūriniais breketais gydymas taip pat yra trumpesnis, dantis stumia mažesnė jėga, bet šie breketai gaminami tik metaliniai, todėl jie netiks, jei jums svarbus dailus estetinis vaizdas.

Jei norite, kad breketai nebūtų matomi, sprendimas – liežuviniai breketai, klijuojami iš kitos – nematomos – dantų pusės. Bet pastarieji yra brangiausi ir pasitaiko, kad kelia diskomfortą dirgindami liežuvį.

Taigi, būdų ištiesinti dantis – iš tiesų gausu, tačiau visi jie skirtingi ir tinkami ne visiems. Susidūrus su poreikiu tiesinti dantis, neverta sprendimo ieškoti patiems. Šiuo atveju nepamainomi yra ortodontai – gydytojai-specialistai, galėsiantys atsakyti į visus klausimus, patarti ir kartu nutarti, koks yra tinkamiausias kelias į nuostabią šypseną.

Prekės pigiau:
 
Converse Chuck Taylor All Star Ox Black/Black 41,5
 
LORENZO 42-27-13-9 Black 38
 
AUDIMAS Ilga sportinė liemenėlė 2111-309 Black M
 
AUDIMAS Maudymosi glaudės 2011-517 Biosphere/Black XL
 
AUDIMAS Švelni modalo suknelė 2111-007 High Rise Melange L

Parašykite komentarą