Technologijų naujienos

Ką daryti norint biurą paversti patogiu darbuotojams?

Įrengiant ar atnaujinant biurą vis daugiau dėmesio skiriama ne tik moderniam, išskirtiniam interjerui, bet ir patogumui. Komforto jausmas kuria ne tik geresnę atmosferą ofise, bet ir gerina darbuotojų darbo produktyvumą. Ką daryti norint, kad biure darbuotojams būtų patogu? Rekomenduojame, į ką atkreipti dėmesį.

  • Pakankamai erdvės

Darbui skirta erdvė biure yra labai svarbi. Pasirūpinkite, kad darbuotojai turėtų pakankamai asmeninės erdvės. Tai ypač aktualu „atviruose“ biuruose, kur vienoje patalpoje dirba daug darbuotojų. Šiuo atveju rekomenduojama darbuotojų darbo vietas atskirti pertvaromis vieną nuo kitos. Taip ne tik sukuriamas privatumo jausmas, bet ir darbuotojams lengviau susikaupti, kai dėmesio neblaško šalia esantys kolegos. Pagal Lietuvos higienos normas vienai darbo vietai turi būti skirta ne mažiau nei  6 kvadratiniai metrai erdvės.

  • Patogūs baldai

Reguliuojamo aukščio kėdės, patogūs, reikiamo aukščio stalai, ofiso spintos turi būti ne tik praktiški ir kokybiški, bet ir užtikrinantys gerą darbuotojų savijautą. Rekomenduojama rinktis ergonomines biuro kėdes, kurios maksimaliai prisitaiko prie kūno padėties ir apsaugo nuo stuburo ir kaklo įtampos. Gaukite daugiau informacijos ir skaitykite plačiau įmonės „Admodum“ internetinėje svetainėje.

  • Tinkamas apšvietimas

Darbuotojų patogumas labai priklauso nuo darbo vietos apšvietimo. Darbo stalas turi būti apšviestas ne silpnesne nei 300 lx stiprumo šviesa. Planuojant baldų išdėstymą stenkitės darbo stalus statyti netoli langų. Be abejo, pakankamai apšviesti darbo vietas vien natūralia šviesa praktiškai yra neįmanoma. Tad atsižvelgiant į natūralios šviesos kiekį, papildomą apšvietimą derinkite naudodami bendrus patalpos šviestuvus ir šviestuvus, skirtus darbo vietos apšvietimui.

Tikimės šie patarimai jums padės paversti biurą patogiu darbuotojams. Jei ketinate biurą atnaujinti, paklauskite ten dirbančių darbuotojų nuomonės. Dirbantys biure kolegos visuomet patars į ką atkreipti dėmesį, kad darbo vieta būtų dar patogesnė.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą