Meilė

Jausmai, kurie nedingsta

Gal jums taip irgi buvo nutikę, kaip ir man, trokštate būti su žmogumi ir negalite.Jau 3 mėnesius stebiu vieną žmogų, svajoju apie jį, kartais sapnuoju.Vienu žodžiu, mano mintyse vien tik tas žmogus.Ir jei pavyksta jį sutinkti, tai energijos ir džiaugsmo užtenka visai dienai.Žinau kada jis praeina pro mano namus ir tada skubu kieman, kartais jis žiūri nenuleisdamas akių į kiemą.Mūsų žvigsniai susitinka.Taip nutiko daug kartų.Galvojau taip atrodydamas jis neturi merginos, juo nieks nesirūpina.Anksčiau jis nešiojo ūsus, o dabar jau savaitė, kaip skutasi.Kitus rūbus pradėjo nešiot.Ir daug ką kita.Mat, jis netoli mano namų dirba ir dažnai praeina pro mano namus.Šiandien ėjau tuo laiku kai jis eina i darbą ir prailenkėme. Žiūrėjau į akis, iki šiol jas matau mintyse. Tikrai mačiau, jis mane pastebėjo, stovėjom prie perėjos.Bijau, kad baigs darbą ir jo nebepamatysiu.Pasiilgstu jo.Man nesvarbu kaip jis ten atrodo, neteko bendraut, bet man jo reikia. Bandžiau užmiršt, bet negaliu.Gal to nereikia daryti, gal reikia?Ką jūs darytumėt mano vietoje?Įdomi jūsų nuomonė.Užpuolė tokie jausmai ir nedingsta. Šiaip esu pilnametė, bet nedrąsi.Čia dėl išvaizdos.:)Turbūt jam, kaip ir kitiems reikai tipo modelių.:)Esu sutrikus.Nebežinau ką daryti, kaip toliau gyventi.Prisirišau prie to nepažįstamojo. Kaip elgtis?Rašykit tolerantiškai.:)

Prekės pigiau:
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

7 Comments

  • drasa

    na cia turesi prisiversti prieiti prie jo ir pakalbinti pati. kitaip greiciausiai nieko taip ir neivyks. suprantu, kad tai labai sunku, ypac merginoms rodyti iniciatyva. taciau turi ta padaryti, patikek jis bent isklausys tave. viena karta ikvepk oro ir prieik prie jo. pasisveikink. prisistatyk ir paklausk ar galetum sutrukdyti ji 5min. jis aisku sutiks, 95% tikimybe. ir tada pasakyk jam kad sapnavai ji ir noretum su juo pasikalbeti , paklausk ar sutiktu jis kada vakare su tavim kokioj kavinej pabendraut. 70% tikimybe, kad sutiktu. jei jusu zvilgsniai susitinka ir jis nenusuka akiu greit – patikek ir jis kazkiek pagalvoja apie tave.

  • fortuna

    oi, kazkada ir as turejau del to nedrasumo problemu. laime, kad issigydziau. atsimink, gyvenime niekas nieko neduoda, turi pati pasiimti. nelauk, kol kas nors is dangaus nukris. taupyk savo brangu laika. paklausk, ir suzinosi. nepaklauses niekada nezinosi. visdelto neturi ka prarasti.

  • alinaa ....

    del savo kaltes praradau savo tikra meile !tiesa dar tada visai nebuvau to supratus kad ji myliu,,bet dabar tik pradedu vis labiau suprast kas ira tikra meile,nes nebuvau dar tokios jos tikros macius!:) ah tie jausmai tiesiog zudo mane…

Parašykite komentarą