Laisvalaikis

Jau greitai – įsimintiniausias tobulėjimo ŠOU jaunimui – ,,Vibelift“

Lietuvoje tokio žanro renginio dar nebuvo – įspūdingas tobulėjimo šou žada sužavėti žiūrovus triukais, intriguojančiais efektais ir gausiu būriu žymių pranešėjų, atlikėjų, šokėjų, influencerių bei įspūdingu renginio vedėjų – Justino Jankevičiaus ir Gabijos Skučaitės pasirodymu.

Renginio dalyvių laukia gausus būrys žymiausių Lietuvos žmonių – net 19 pranešėjų, 13 populiarių muzikos atlikėjų, 80 šokėjų, 45 socialinių tinklų žvaigždės, Instagram paskyrose turinčios šimtus tūkstančių sekėjų.

Moksleiviai „Vibelift“ festivalyje sutiks TV laidų ir renginių vedėjus Arūną Valinską, Justiną Jankevičių, aktorius Inetą Stasiulytę, Leonardą Pobedonoscevą, Audrių Bružą, Kirilą Glušajevą, socialinių tinklų žvaigždes Karoliną Meschino, Igną Lelį, Edviną Sajaną, radijo ir TV laidų vedėjus Orijų Gasanovą bei Simoną Banditą, žurnalistą Edvardą Žičkų, verslininką Benediktą Gylį, „MyHero!“ įkūrėją Igną Bakėjų ir kitus.

Festivalį organizuoja judėjimas „Kūrėjų karta“ ir Socialinių mokslų kolegija, o jos vadovė Gabija Skučaitė pati ėmėsi ir renginio režisavimo. Kurdama festivalio scenarijų ji ieškojo naujų formų renginių režisūroje ir žada visą renginį paversti įspūdingu tobulėjimo šou, kuris paremtas prasmingų ir įsimenančių patyrimų sukūrimu, o ne tik žinių perteikimu, kaip įprasta įvairiuose tobulėjimo renginiuose. Renginyje bus suderintas tobulėjimą skatinančių istorijų ir žinių perteikimas, sukuriant pozityvią energetinę aplinką, kurioje norisi kurti ir tobulėti. Įspūdį sustiprins specialiai šiam renginiui kurtos šviesų instaliacijos..

Dalyviai išgirs ne tik įkvepiančius pranešimus, bet ir populiariausių Lietuvos jaunųjų atlikėjų kūrinius, kuriuos papildys gausus būrys profesionalių šokėjų. O pati renginio atidarymo ceremonija bus išties įsimintina – įspūdį sustiprins specialūs triukai, kurių atlikimui pasitelkti net kaskadininkai.

„Šį festivalį padarysime tikru tobulėjimo šou, jame bus daug publiką užvedančių, sužadinančių, įtraukiančių elementų. Mano siekis yra aprėpti pačią plačiausią pozityvių emocijų amplitudę – nuo didelio džiaugsmo ir energetinės įkrovos iki susijaudinimo iki pat širdies gelmių. Renginys savo turiniu ir formomis išjudins kūną, sužadins protą ir sujaudins širdis“, – sakė G. Skučaitė.

Renginio vedėjai Gabija Skučaitė ir Justinas Janekvičius scenoje pasirodys visiškai naujame amplua. Abiems teks daryti tokius dalykus, kurių dar niekada nedarė.

„Šio renginio metu išbandysiu tokius dalykus, kokių dar niekada nedariau. Ne tik dalyviams, bet ir man, kaip renginio vedėjui, šis renginys bus ypatingas. Scenoje pasirodysiu visiškai naujame amplua ir būsiu visiškai kitoks, nei žiūrovai įpratę mane matyti. Aš juk stuobrys, kuris nei šoka, nei dainuoja, tačiau šiame renginyje darysiu viską – ir šoksiu, ir dainuosiu. Man ir pačiam keista, tačiau darysiu tokius dalykus, nuo kurių jau dabar keliai linksta. Tačiau esu ramus, nes turiu gerą scenos partnerę. Jau po pirmos repeticijos supratau, kad viskas bus labai gerai. Tai bus renginys, kuriame ne tik pasikrausime teigiamos energijos, bet ir išgirsime lyderių istorijas. Jie dalinsis savo patirtimi. O juk mokytis visada reikia tik iš geriausių. Tai bus pozityvumo ir laisvės fiesta, renginys, kuriame visi galės išsilaisvinti iš savo kompleksų ir negalvoti apie tai, ką kiti pasakys”, – sakė J. Jankevičius.

Šiam renginiui buvo sukurta ir speciali scena, kuri atspindės visą „Vibelift“ koncepciją ir idėją. „Geras renginys neatsiejamas nuo gero ir kokybiško išpildymo. Todėl specialiai šiam renginiui sukurta tokia scena, kurios konstrukcija, vizualas, dizainas ir jos išdėstymas kuria augimo efektą. Sceną įrėmins ir specialų efektą kurs ledinių juostų rėmas. Apšvietimo dizainas taip pat kurtas tik šiam renginiui. Visam renginio turiniui perteikti ir įspūdžiui sustiprinti bus panaudotas vienas naujausių ledinių ekranų, esančių Lietuvos rinkoje. Šviesos instaliacijas kurs vienu geriausių šviesų menininkų Lietuvoje tituluojamas Arvydas Buinauskas“, – sakė už techninę renginio dalį atsakingas renginių organizatorius, „Showart“ kūrybos studijos vadovas Artūras Trofimovas.

Pranešimą paskelbė : Svajūnė Marcinkevičienė , VšĮ Socialinių mokslų kolegija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą