Laisvalaikis

Vilniaus tarptautiniame oro uoste – kalėdinė studentų staigmena

Šventinis laikotarpiu – pats darbymetis visiems pasaulio oro uostams, ne išimtis ir Vilniaus tarptautinis oro uostas. Švęsti svarbiausių metų švenčių sugrįžta gausus tautiečių būrys, susipažinti su Lietuva atvyksta užsienio svečiai. Tuo pačiu nemažai lietuvių šventes išnaudoja atostogoms ar keliauja aplankyti artimųjų į kitas šalis.

Gruodžio 16-osios vakarą visų atvykusių į Vilniaus oro uosto išvykimo salę laukė kalėdinė staigmena. Mykolo Romerio universiteto (MRU) Komunikacijos instituto studentės visiems išvykstantiems dalino saldžias kalėdines dovanėles, o džiugią nuotaiką kūrė ir Artūro Noviko vadovaujama MRU pop vokalinė grupė. Netikėtoje erdvėje suskambėjusios nuotaikingos kalėdinės dainos maloniai nustebino pradžiugino ne tik į skrydžius susiruošusių keliautojų, bet ir oro uosto darbuotojus. „Vilniaus oro uosto erdvę šiam perfomansui pasirinkome neatsitiktinai,  ̶  pasakojo MRU Komunikacijos institute magistrantūros studijas pasirinkusi Vykintė Šimkutė. – Neretai išvykstančius ir juos išlydinčius net ir į smagią kelionę lydi nerimas. Šia savo akcija norėjome kiekvieną, nesvarbu dėl kokios priežasties išvykstantį keliautoją palydėti su geromis emocijomis ir šilčiausiais prisiminimais apie Lietuvą“.

„Džiaugiuosi universiteto bendruomenės kūrybinėmis idėjomis, noru dovanoti šventę ne tik sau“,  ̶  sako MRU Komunikacijos instituto dekanas doc. dr. Virginijus Valentinavičius. – Svarbiausia, kad džiugiai kalėdinei nuotaikai sukurti užtenka visai nedaug – nuoširdumo, dėmesio ir noro dalintis“.   

Foto- Viktorijos Jazdauskienės

Pranešimą paskelbė: Vaidotas Norkus, Mykolo Romerio universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą