Idėjos namams

Geriausi karšto vandens radiatoriai jūsų namams

Karšto vandens radiatoriai: apžvalga

Pirmiausia turėtumėte suprasti, kas yra karšto vandens radiatorius ir kaip jis veikia. Tai iš tikrųjų labai paprasta. Tokie radiatoriai nuolat šildo jų turimą vandenį iš centrinio katilo. Jis sušils, bet niekada nepasieks virimo temperatūros. Vanduo pumpuojamas iš šildytuvo į visus namo karšto vandens radiatorius. Žinoma, tik tada, kai jie pasieks jūsų pageidaujamą temperatūrą.

Vieno vamzdžio sistemose vanduo tekės kilpoje. Dviejų vamzdžių sistemos kelis kartus perkelia vandenį aukštyn ir atgal. Dalis šilumos galiausiai prarandama, kai vanduo praeina pro kiekvieną radiatorių. Šiuo metu jis grįžta į katilą pakartotiniam šildymui. Norint efektyviai sušilti namus, ciklas atnaujinamas kiekvieną kartą, kai reikia pakilti. Termostatas paprastai jungiamas prie šildytuvo ir siurblio, kad būtų parodyta, kada reikia didesnės galios. Tai padeda užtikrinti, kad visa sistema veiktų tik tada, kai to reikia. Savo ruožtu taupoma energija ir sumažėja išlaidos.

Kokio tipo radiatorius?

Keletas veiksnių lems, koks karšto vandens radiatorius yra geriausias jūsų namams. Jūs turite žinoti, kurioje patalpoje įrengti radiatorių, kaip labai paprastą pradinį tašką. Skirtingi stiliai bus geriau pritaikyti virtuvėje nei, pavyzdžiui, vonios kambaryje. Taigi prieš pirkdami įsitikinkite, kad turite aiškią idėją, kur bus sumontuoti jūsų radiatoriai ar rankšluosčių šildytuvai.

Jūsų erdvės dydis akivaizdžiai padės jums nuspręsti, kokį radiatoriaus dydį pasirinkti pagal savo išvaizdą. Ir koks dosnus šilumos kiekis jums reikalingas praktiškumo prasme. Aišku, lengviausia pasirinkti iš daugybės apdailos elementų. Jei norite išlaikyti kuo mažesnes išlaidas, tiesiog pasirinkite radiatorių, kuris atitiks jūsų esamą dekoraciją. Siūloma didžiulė įvairovė modernių ir tradicinių radiatorių. Galite būti tikri, kad rasite idealų variantą. Taip pat turite pasirinkti horizontalius ir vertikalius radiatorius. Galimas sienos plotas ir lubų aukštis, be abejo, vaidins jūsų sprendimą.
vertikalus dizainerio radiatorius

Kur išdėstyti savo radiatorius?

Daugeliu atvejų prasminga karšto vandens radiatorių pastatyti ant išorinės sienos. Taip yra todėl, kad juos lengva montuoti, ir paprastai tai yra viena iš šalčiausių patalpos vietų. Jei siena yra netoli lango, tai vis tiek yra tikimybė. Tačiau po langu įrengtą karšto vandens radiatorių galima uždengti užuolaidomis. Tokiais atvejais šilumą galima prarasti pro langą ar sieną. Todėl gali būti gera idėja pridėti lentyną, kad atskirtumėte radiatorių ir langą. Kitas naudingas patarimas – pridėti radiatoriaus ventiliatorių į savo pasirinktą kambarį. Tai leidžia karštu oru tolygiai pasiskirstyti visame jame. Tai ypač verta apsvarstyti didesniuose rajonuose, kur praleidžiate daug laiko. Pvz., Holas ar virtuvė gali būti labai naudinga radiatoriaus ventiliatoriui. Jie padės užtikrinti, kad visi kambaryje esantys žmonės jaustųsi patogiai. Jei norite ištirti išsamesnį variantą, kaip geriausiai įrengti jūsų namų šildymą, pažvelkite į mūsų vadovą, kur išdėstyti radiatorių.

Ilgaamžiškumas

Visa mūsų dizainerių siūloma karšto vandens radiatorių kolekcija užtikrina ilgaamžiškumą. Kiekvienas iš jų yra pagamintas pagal aukščiausius kokybės standartus. Visi modeliai pasižymi išskirtine šilumos išeiga ir puikia estetika. Todėl galite būti visiškai tikri, kad jūsų radiatorius daugelį metų pagerins jūsų namus. Norėdami užtikrinti maksimalų karšto vandens radiatorių našumą ir gerai juos įsigiję, galite juos pašalinti. Procesas yra paprastas ir dėl to padidėja efektyvumas ir sumažėja sąskaitos už energiją.


Kaip išleisti savo karšto vandens radiatorių

Iš pradžių įjunkite centrinio šildymo sistemą, kad radiatoriai pradėtų veikti. Kai jie sušils, galėsite nuspręsti, kurį iš jų reikia kraujuoti. Atskirai patikrinkite visus karšto vandens radiatorius, kad visos dalys sušiltų. Saugokitės, žinoma, neapgaudinėkite savęs! Jei nustatysite vėsias vietas, tai gali būti ženklas, kad dujos ar oras yra įstrigę, ir radiatorius turi būti išpūstas.

Norėdami iš tikrųjų pradėti krauti radiatorių, pirmiausia išjunkite centrinį šildymą. Šis veiksmas užtikrins, kad nedeginsite savęs ir neužliesite grindų. Pageidautina, kad turėtumėte kiekvieno komponento radiatoriaus raktą arba galėtumėte jį rasti vietinėje aparatūros parduotuvėje, jei ne. Arba galite padaryti atsuktuvą su plokščiu ašmeniu, kad išleistumėte radiatorius.

Vienoje radiatoriaus pusėje bus radiatoriaus vožtuvas. Jei turite radiatoriaus raktą, tada jį galima pritvirtinti prie kvadratinės dalies centre. Jei naudojate atsuktuvą, galite tiesiog uždėti jo galą į griovelį. Iš ten naudokite šluostę, kad geriau įspaustumėte raktą ar atsuktuvą, ir pasukite ją prieš laikrodžio rodyklę. Dujos sklinda dusliai. Po savo karšto vandens radiatoriumi padėkite rankšluostį, kad galėtumėte sugauti potencialą Kai dujos nebebus, atsiras skystis ir vožtuvą reikės greitai uždaryti. Šiuolaikiškesni vožtuvai skystį išleis į reaktyvinį srautą, o ne į driblą.

Radiatoriaus slėgio tikrinimas

Jūsų katilo matuoklis parodys slėgio lygį. Jei manote, kad jis per žemas, turėsite jį „papildyti“. Tai galima padaryti naudojant katilo čiaupą ar svirtį, dažnai vadinamą užpildymo kilpa. Tai atlikę, galite atlikti paprastą šildymo testą, kad įsitikintumėte, jog viskas pavyko kaip planuota. Tiesiog įjunkite šildymą ir dar kartą patikrinkite, ar nėra jokių vėsių vietų. Jei tokių nėra, jums gera eiti – štai koks lengvas radiatoriaus išleidimo procesas!

Namų karšto vandens šildymo radiatoriai

Turėtumėte turėti visą informaciją, reikalingą tinkamam namo karšto vandens šildymo radiatoriui parinkti. Jūs taip pat turėtumėte gerai pasiruošti, kad galėtumėte juos prižiūrėti ilgus metus. Radiatorius yra reikšminga investicija, todėl neskubėkite pirkti. Išbandykite platų asortimentą ir prieš pirkdami įsitikinkite, kad radiatorius yra kokybiškas ir patvarus. Tokiu būdu jūs pridėsite tam tikrą radiatorių, kad ateityje padidintumėte savo turto išvaizdą ir funkcionalumą.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą