Idėjos namams

Gėlių kuriamas jaukumas – neišeinant iš namų

Turbūt ne vienam jūsų yra tekę girdėti, jog gėlės sukuria namams jaukumo, pritraukia laimę ar teigiamą energiją. Dabartiniu laikotarpiu, kai didžiąją laiko dalį praleidžiame dirbdami ir ilsėdamiesi namuose, gėlių atnešamos teigiamos emocijos gali praskaidrinti niūrią kasdienybę ir suteikti pabodusiai namų aplinkai trokštamo jaukumo.

Ieškantiems teigiamų emocijų

Norint pritraukti sėkmę ir geras emocijas į namus, vienas paprasčiausių dekoro elementų gali būti gėlės. Jas galime įsigyti miesto turguje, specializuotoje parduotuvėje, tačiau skintos gėlės į namus gali būti pristatytos ir itin patogiai, saugiai – išsirinkus jas internete. Tiesa, prieš perkant vienokias ar kitokias gėles verta žinoti, jog jos gali turėti įvairiausių teigiamų savybių jūsų nuotaikai, emocijoms ir sveikatai. Štai keletas populiariausių gėlių rūšių, kurios gali sukurti jaukią namų aplinką bei pritraukti teigiamas emocijas:

  • Pinigų medis. Šio augalo funkcija – pritraukti pinigus! Žmonės sako, kad siekti pilnėjančios piniginės gali padėti monetos užkasimas vazonėlyje. Jei stebuklai neįvyks ir jūs nepraturtėsite, galite būti tikri, kad bent namų oras taps švaresnis – augalas valo orą bei pagerina jo kokybę, todėl gali pagerėti jūsų miegas ir smegenų veikla.
  • Papartis. Jei Joninių naktį paparčio žiedo rasti nepavyksta, patį augalą galite auginti savo svetainėje. Manoma, kad papartis gali pritraukti didelę sėkmę ir turtus. Augalas turi ir ne tokių magiškų galių – papartis puikiai valo orą, tad gera nuotaika ir energija – garantuota.
  • Orchidėja. Orchidėja yra elegantiškas augalas. Juo kuriamas namų jaukumas ar pradžiuginami draugai, šeimos nariai įvairių švenčių proga. Ši gėlė laikoma šeimos santarvės simboliu! Įvairiaspalviai orchidėjų žiedai neginčytinai traukia akį ir ragina susiburti bei pasigrožėti jais drauge su artimaisiais.

Šių augalų nauda nenusileidžia jų grožiui. Pinigų medis ar papartis neabejotinai papuoš svetainę, lengvai įsilies į bet kokį namų interjerą. Orchidėjomis grožėkitės augindami jas ant palangės, tačiau galimas ir kitas žavus variantas – tiesiog rinkitės skintų gėlių puokštes, kuriose būtų ir šie įmantrieji žiedai.

Egzotinių augalų magija

Jūs – užkietėję keliautojai, o gal naujovių ieškote atsigręždami į senąsias tradicijas? Jaukumą ir puikią nuotaiką namuose sukuria tiek egzotiški, tiek ir šiek tiek pamiršti tradiciniai augalai. Susipažinkite su jais:

  • Pelargonijos, kinrožės, fikusai, anturiai. Šios gėlės ne kartą tapo madinga namų puošmena. Tačiau jos žavi ne tik dailiais žiedais ar lapais, bet ir nauda – tokie augalai gali padėti valyti orą, kovoti su bakterijomis, netgi mažinti galvos skausmą. Todėl tokias gėles auginti verta kiekvienuose namuose.
  • Apelsinmedis, citrinmedis. Ryškūs, egzotiškai atrodantys medeliai tikrai primins vasaros atostogas šiltuose kraštuose ir nukels į laikus, kuomet galėjome keliauti nevaržomi. Šie augalai gali praskaidrinti įprastą jūsų namų interjerą, o ilgą darbo dieną leidžiant prie kompiuterio ekrano privers nusišypsoti.

Dekoratyviniai vaismedžiai pagyvins bet kokį namų kampelį – nuo  svetainės iki vaiko kambario. Tai nėra jautrūs ir ypatingos priežiūros reikalaujantys augalai, todėl neatims daug laiko, o jūs galėsite džiaugtis jų skleidžiama teigiama energija.

Gėlių užsakymas internetu

Šiuo įtemptu ir pavojingu laikotarpiu turime būti atsargūs ir likti namuose. Tiesa, tai nereiškia, kad negalime atsinaujinti ir išsirinkti augalų, galinčių praskaidrinti viduje leidžiamas dienas.  Apie gėles sužinoti, susipažinti su jomis ir išsirinkti – visa tai galite atlikti internetu. Tam tikrai nebūtina kelti kojos iš namų. Taip ne tik atnaujinsite savo būstą, bet ir liksite saugūs!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą