TV laidos

DJ Sezzy: neatidėliokite sporto pirmadieniui – veikite čia ir dabar

Reguliarus sportas ir suderinta mityba privalo būti ne vienadienis reiškinys, bet tapti gyvenimo būdu. Šia taisykle įsitikino ir ją savo pavyzdžiu patvirtino didžėjus bei dainininkas DJ Sezzy.

32 metų Sezeris Saylikas, geriau žinomas DJ Sezzy pseudonimu, dar pernai svėrė 97 kg. Svarstyklių rodmenims grėsmingai artėjant 100 kg ribos link, didėjantys skaičiai paskatino jį tapti dažnesniu sporto klubo lankytoju: „Nuolat tenka pasirodyti įvairiuose renginiuose, todėl nusprendžiau, kad eidamas į viešumą privalau atrodyti ir jaustis geriau. Tuo pačiu, kaip atlikėjas, galbūt paskatinsiu sportuoti ir kažką iš savo gerbėjų.“

Neprabėgus nė metams, Sezzy galėjo džiaugtis akivaizdžiais rezultatais: jis palengvėjo maždaug penkiolika kilogramų. Pats sako nieko stebuklingo neatradęs, tik uoliai laikęsis daugeliui žinomų taisyklių. Visų pirma, privalu sureguliuoti mitybą, kuri, pasak jo, turi lemiamos reikšmės metant svorį. Be to, svarbu kantriai ir reguliariai sportuoti ne vien kilnojant svorius, bet ir risnojant ant bėgimo takelio. Sezzy suskaičiavo, kad vos per kelis mėnesius jis nubėgo beveik 300 kilometrų.

TV3 sveikos gyvensenos laidoje „Mitybos ir sporto balansas“ svečiavęsis turkų kilmės dainininkas prisipažino, kad vasarą daug laiko praleido gastroliuodamas po Ameriką ir kitas šalis, todėl sportą gerokai apleido. Kasdienes jo treniruotes pakeitė tik pavienės maudynės baseine ar jūroje.

Laidos vedėja Vlada Musvydaitė pakvietė svečią atlikti kūno sandaros analizę. Gauti rezultatai parodė, kad Sezzy vėl priaugo kelis kilogramus. Tiesa, dėl to jis nė kiek nesikrimto. Sezzy sako vėl grįžęs į „doros kelią“ ir liejantis prakaitą sporto salėje, todėl netrukus galės džiaugtis norima fizine forma.

„Mano patarimas laidos žiūrovams būtų labai paprastas: priimti sprendimą keistis ir veikti nedelsiant. Jeigu vis atidėliosite kitam pirmadieniui ar sportuosite tik kartą per savaitę, nieko nebus. Reikia pasiryžti ir daryti. Pirmas kelias savaites gali šiek tiek paskaudėti, bet po to stebėsitės, kaip iki šiol galėjote be sporto gyventi. Svarbu atsiminti, kad daugiau nei pusę sėkmės nulemia teisinga mityba“, – savo patirtimi jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. dalinsis Sezzy.

Žiūrovai pamatys ir kokį kokteilį didžėjus mėgsta pasigaminti pusryčiams. Be to, laidos svečias tradiciškai privalės sudeginti suvartotas kalorijas. Šįkart kilnoti svorių ar žingsniuoti bėgimo takeliu neprireiks. Drauge su Vl. Musvydaite jiedu lenktyniaus kartodrome. Kuris kartingo trasoje bus greitesnis?

„Mitybos ir sporto balansas“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą