TV laidos

Deivio linkėjimas Birutei Dambrauskaitei – keikitės!

„Keiksmažodžiai skaniausiai skamba iš jūsų lūpų. Gyvenkite, džiaukitės ir keikitės“, – pusiau juokais, pusiau rimtai „Lietuvos ryto“ televizijos šou „Muzikinis gimtadienis“ studijoje dainininkei Birutei Dambrauskaitei linkėjo scenos kolega Deivis Norvilas. Į grupę DAR susibūrę ir realybės šou „Kelyje į žvaigždes“ išgarsėję dainininkai Algirdas Grudinskas-Grūdas bei Arvydas Martinkėnas-Vudis scenos primadoną sveikino ne taip drąsiai.

Per savo gimtadienį jau daugybę metų dainininkė Birutė Dambrauskaitė dainuoja pati. Kad kiti atlikėjai jai dainuotų, retai atsitinka. „Didžiulė laimė per savo gimimo dieną surengti labdaros koncertą, – sako Birutė. – Man balių nereikia, gramo nedarau, nerūkau, ką ten veikti? Prieš dvejus metus per savo gimtadienį dainavau su Radžiu, gavau gėlių, tortą, gražu, gera. Kai sulauki tokio amžiaus kaip aš, dovanų nebereikia. Sakau vaikams, tik neišlaidaukite, aš visko turiu.“

Pernai septyniasdešimtmetį atšventusi dainininkė tikina, kad šiandien svarbiausios dovanos jai – dėmesys ir gera draugija. Su atlikėju Radžiu Lietuvos kaimuose bei miesteliuose dainuojanti ir humoro jausmo nestokojanti Birutė juokauja: „Kuo toliau, tuo labiau mane traukia prie jaunimo. Su Radžiu gerai sutariame, tinka mūsų balso tembrai, natūra. Svarbiausia, sakau, kad tik žmogus geras būtų. Mudu vienas kitam nepavydime, daug šypsomės, vienas iš kito mokomės. Kad tikrai jaustumeisi laimingas, reikia daug juoktis ir anekdotų pasakoti. Net sunku įsivaizduoti, kaip kartais mes abu bliuznijame.“.

Aštrūs Birutės Dambrauskaitės priežodžiai scenos kolegų seniai nebestebina. Be jų, sako, Birutė nebūtų Birutė. Lygiai kaip be blizgančių suknių ir plunksnomis puoštų kepurių. „Namuose su bet kokiu sijonu ir žiurstu galiu vaikščioti, bet scena man šventovė“, – scenos taisykles „Muzikinio gimtadienio“ studijoje dėstė dainininkė.

Kas yra geriausias Birutės Dambrauskaitės draugas, vyras ir meilužis? Kodėl grupės DAR merginoms uždrausta gimdyti vaikus? Ką miške veikė Deivis su Birute? Kokią Džordanos Butkutės dainą norėtų išgirsti laidos svečias – kompozitorius Artūras Novikas? Tik laidoje „Muzikinis gimtadienis“ paaiškės, kuo iš tiesų baigėsi svarbiausios Lietuvos velnio nuotakos gimtadienio šventė.

Šou ,,Muzikinis gimtadienis“ – penktadieniais 20.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą