Mada

7 faktai apie apatinius, kurių tu greičiausiai nežinojai

Apatinis trikotažas yra toks įprastas dalykas mūsų gyvenime, tarsi oras, vanduo ir rytiniai kamščiai pakeliui į darbą. Kiekviena mergina dėvi apatinį trikotažą, o jei nedėvi, ko gero turėtų pradėti… Taigi šiandien atiduodame duoklę ypatingiems mūsų gyvenimo drabužėliams, kuriuos matome mes ir mūsų išrinktieji ir dalinamės įdomiais faktais apie apatinukus.

  1. 67 proc. moterų dėvi nesavo dydžio liemenėlę. Dažnai dėl to, kad keičiantis kūno formoms, moterys nepagalvoja pakeisti dydžio, o iš inercijos perka tas pačias. Tačiau pagal atliekamų tyrimų ir apklausų duomenis, net 29 proc. šių moterų žino, kad liemenėlė joms per maža ar per didelė, tačiau nieko nedaro… O reikėtų, nes netinkama liemenėlė neprilaiko krūtinės ir gali net pakenkti sveikatai.
  2. Kiekvienose kelnaitėse yra apie 1/10 gramo išmatų pėdsakų. Tai turėtų būti pakankamai stiprus argumentas kelnaites keisti kas dieną, net jei esi įsitikinusi, kad tavo kelnaitės yra švarios. Bakterijos kaupiasi nuo prakaito, netyčia užtiškusių lašelių tualete, tad verčiau pasikeisti, nei rizikuoti. Apatinis trikotažas moterisms turi visuomet asocijuotis su švara.
  3. Stringai nebūtinai yra blogi ar kenkiantys sveikatai. Tačiau dažniausiai stringai siuvami iš nėrinių ar satino, kurie nėra laikomi „kvėpuojančiomis“ medžiagomis. Be to, mažas medžiagos kiekis sunkiai apsaugo intymią vietelę nuo bakterijų patekimo ir infekcijų.
  4. Paprasti, dailūs medvilniniai apatiniai yra geriausias pasirinkimas. Jie apsaugo nuo prakaitavimo ir bakterijų kaupimosi. Be to, paprastas kelnaites lengviau prižiūrėti.
  5. Pasakojimas, jog trumpikės kenkia vyriškio sveikatai ir reikia dėvėti šeimyninius yra grynų gryniausias mitas. Tol kol vyriškos kelnaitės yra pasiūtos iš odai kvėpuoti leidžiančios medžiagos ir kol kelnaitės nėra per mažos, tol viskas yra gerai.
  6. Tikri škotai iš tikrųjų po savo kiltais nedėvi jokių apatinių. Laisvo pasivaikščiojimo metu reikia saugotis tik vieno – švelnaus vėjelio iš priekio, galinčio pakelti sijonuką. Ne visi vyrukai nori Marilyn Monro šlovės.
  7. Liemenėlės turėtų būti keičiamos kas 6 mėnesius, ypač jei jos dėvimos beveik kasdien. Krūtinę prilaikantis elastikas susidėvi per maždaug 6-9 mėnesius, todėl liemenėlė nebeatlieka savo pagrindinės funkcijos. Be to, reikia nepamiršti, jog nuolat skalbiama liemenėlė nublunka, išsitampo, praranda savo pirmykštį grožį. Tad reikėtų karts nuo karto atnaujinti apatinių stalčių.
NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą