Technologijų naujienos

Windows 10, ką reikia žinoti?

Windows 10 keičia žaidimo taisykles. Taipadės jums atrasti geriausius „Microsoft“ pasiūlymus ir perkelti mėgstamus failus bei programėles į naują įrenginį. Nuo šiol viena ir ta pati programa veiks visuose įrenginiuose: planšetiniame kompiuteryje, stacionariame kompiuteryje, išmaniajame telefone. Tai reiškia, kad vartotojai dabar gali naudotis tomis pačiomis programomis, bendradarbiaudami telefone, planšetiniame kompiuteryje ar kituose įrenginiuose distributor.lt

  • Grįžkite į meniu Pradėti

„Windows 10“ meniu „Pradėti“yra atnaujinta forma ir dabar jį galima peržiūrėti visame ekrane. Tai palengvina sistemos naudojimą įrenginiuose, kuriuose yra didelis jutiklinis ekranas. Programų išvaizda ir funkcijos yra vienodos, neatsižvelgiant įįrenginio ekrano dydį.

  • Pagalba pasiekiama balsu

„Microsoft“ pagaliau rado atsakymą į „Siri“ – asmeninį „Apple“ įrenginių asistentą. „Windows 10“ gali daug nuveikti „Cortana“, virtualus asistentas. Programą, kuri supranta mūsų kalbą, galima naudoti, pavyzdžiui, norint nustatyti priminimus, diktuoti el. laiškus, ieškoti failų diske ar pasirinkti skambintoją „Skype“.

  • Nauja sąsaja

„Windows 10“ taip pat turi kruopščiai atnaujintą sąsają, kuri automatiškai prisitaiko prie šiuo metu naudojamų bendravimo su sistema metodų. Pavyzdžiui:dėl „Continuum“ funkcijos, atjungus klaviatūrą, suaktyvinamas planšetinio kompiuterio jutiklinis režimas, o jį vėl prijungus, atsirandus klaviatūrai ir pele pritaikyta versija su „Start“ meniu ir programomis languose.

  • Nauja naršyklė

Kartu su „Windows 10“ „Microsoft“ suteikia vartotojams naują naršyklę, vadinamą „Edge“. Ji yra greitesnė ir saugesnė nei „Internet Explorer“. Svarbiausios „Egde“ funkcijos yra pastabų komentavimas ir piešimas tinklalapiuose.

  • Žaidimų megėjams

Kitas naujas sprendimas, kuris visų pirma patinka žaidimų mėgėjams, yra galimybė srautiniu būdu perkelti žaidimus į kompiuterį ar planšetinį kompiuterį iš „Xbox One“ konsolės. „Xbox“ programos dėka žaidimai yra interaktyvesni ir socialesni. Žaisti kelių žaidėjų režimu galima tarp dviejų platformų – „Windows“ ir „Xbox“.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą