Studijos - Karjera

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia mokytojus dalyvauti virtualiuose seminaruose

Balandžio 2 dieną Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) organizuoja virtualius seminarus mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams. Profesinio tobulėjimo mokymų metu mokyklų atstovai galės pagilinti bei praplėsti žinias pagal savo mokomą dalyką ar pasirinkti bendrojo ugdymo seminarą. Seminaruose aptariamos įvairios temos – nuo „ChatGPT“ ir pabėgimo kambarių taikymo švietime iki globalaus ir nacionalinio saugumo ugdymo bei maisto gamybos technologijų.

„Iki trijų akademinių valandų trukmės užsiėmimuose VDU dėstytojai dalinsis savo žiniomis bei patirtimi. Šie seminarai – tai puiki galimybė įgyti žinių, užmegzti ryšius, kurie pravers tiek profesinėje, tiek ir asmeninėje veikloje. VDU mokyklų atstovams siūlo daugiau kaip 35 seminarus skirtingomis temomis, iš kurių kiekvienas galės atrasti sau aktualų ir tinkamą“, – teigia VDU atstovė Loreta Petrauskaitė.

Seminaruose dėstytojai papasakos, kaip taikyti dirbtinio intelekto įrankius švietime, pasidalins patarimais, kaip įkvėpti mokyti(s) matematiką, kaip ugdyme naudoti muzikines kompiuterines technologijas, „Canva“ ir kitas interaktyvaus turinio kūrimo programas, aptars naujas literatūros programas, šiuolaikinį moksleivių folklorą ir daug kitų klausimų.

Registruojantis rekomenduojama rinktis savo srities arba bendrojo ugdymo seminarą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad vienu laiku vyks keli skirtingų sričių seminarai. Mokyklų atstovai visos dienos metu gali dalyvauti trijuose seminaruose pasirenkant po vieną atskirai iš vykstančių nuo 9 val., nuo 12 val. ir nuo 15 val.

Kiekvienam dalyviui bus išduodami pažymėjimai. Seminarai yra nemokami.

Registracija yra būtina. Visuose seminaruose vietų skaičius yra ribotas.

Daugiau informacijos dėl seminarų galima teirautis el. paštu: vdu[eta]vdu.lt bei šiais telefono numeriais:  8 37 323 206 ir +370 65547241, +370 610 73160, +370 615 22359.

Plačiau apie seminarų temas: https://www.vdu.lt/lt/vdu-mokytojus-kviecia-dalyvauti-virtualiuose-seminaruose-4/

Registracija (iki kovo 26 d. arba kol bus laisvų vietų):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4iDna85TCpo6-P6-pjkafInOT4y1EHNVCmL3XuPTeq2fmyg/viewform  

Pranešimą paskelbė: Martynas Gedvila, Vytauto Didžiojo universitetas

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia mokytojus dalyvauti virtualiuose seminaruose


Vytauto Didžiojo universitetas kviečia mokytojus dalyvauti virtualiuose seminaruose

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą