Technologijų naujienos

Virtualiojoje parodoje „CES 2021“ LG pristatys pirmąjį įmonės „QNED MINI LED“ televizorių

„LG Electronics“ (LG) virtualiojoje parodoje „CES® 2021“ pristatys pirmąjį savo „QNED Mini LED“ televizorių. Tai bus aukščiausio lygio pasiūlymas iš visų 2021 m. LG išleidžiamų „Premium“ klasės LCD televizorių linijos. Naujausi LG televizoriai – tai didžiulis šuolis į priekį LCD televizorių vaizdo kokybės srityje. Dėl kvantinių taškų ir „NanoCell“ technologijų, taip pat mažyčių šviesos diodų (jie naudojami kaip šviesos šaltinis) šių televizorių ekrano ryškumas ir kontrastas daug geresni nei įprastų LCD televizorių. 2021 m. linijoje bus 10 naujų 4K ir 8K modelių, kurių ekrano įstrižainė sieks iki 86 colių.

LG televizorių srityje iki šiol karaliavo OLED televizoriai su savaime šviečiančių pikselių technologija ir savarankišku pritemdymo valdymu. Dabar pirkėjų dėmesį turėtų patraukti naujieji LG „QNED Mini LED“ televizoriai. Dėl naujos struktūros LCD plokštės su pažangiu LG mažų šviesos diodų apšvietimu šie televizoriai užtikrins nepamirštamą žiūrėjimo patirtį. LG QNED televizoriai, kuriuose pirmą kartą suderintos kvantinių taškų ir „NanoCell“ technologijos, neįtikėtinai tiksliai atkuria spalvas, o dėl pažangaus šviesos diodų foninio apšvietimo padidėja kontrastas ir dar patamsėja juoda spalva. Tai suteikia vaizdui išskirtinį gyvumą ir tikroviškumą. Dėl 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnio judesiai šių televizorių ekranuose atrodo sklandūs ir dar natūralesni.

Novatorišką LG mažų šviesos diodų foninį apšvietimą sukuria beveik 30 000 smulkių šviesos diodų. Jie kartu su beveik 2500 pritemdymo zonų ir pažangia vietinio pritemdymo technologija užtikrina įspūdingą ryškumą ir net 1 000 000:1 kontrasto santykį.* Todėl pasiekiama nuostabi HDR vaizdo kokybė su ypatingu kontrastu ir labai juoda spalva, taip pat plati spalvų gama ir neįtikėtinas spalvų tikslumas. Įspūdingai tikroviškas vaizdas, regis, išjudina kiekvieną ekrano kampelį ir įsiveržia į žiūrovo namų erdvę. Akivaizdu: LG „QNED Mini LED“ bus sunkiai pranokstamas LCD televizorius.

„Mūsų naujoji QNED serija yra aukščiausios klasės namų pramogų gaminiai, išplečiantys ir pagerinantys LCD televizorių pasirinkimą. Tai dar vienas nuostabus variantas tiems, kas ieško įspūdingo vaizdo, – sakė „LG Home Entertainment Company“ tyrimų ir plėtros skyriaus vyresnysis viceprezidentas Nam Ho-jun. – Šie televizoriai užtikrina patirtį, išskiriančią juos iš kitų LCD televizorių. Tai puikus mūsų noro kurti inovacijas ir kelti esamą standartą atspindys.“

Geriausias visos serijos 86 colių 8K QNED televizorius nuo sausio 11 d. bus demonstruojamas LG virtualiame parodos „CES 2021“ stende.

###

 * Taikytina 86 colių 8K QNED televizoriui.

###

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos rasite www.LG.com

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą