Sveikata

Vilnius kviečia 65+ senjorus dabar registruotis skiepytis „Pfizer“ vakcina – beveik 9 tūkst. dozių

Šiuo metu Vilniuje vakcinai gali registruotis visi gyventojai, kuriems yra daugiau nei 65 metai (1.14 prioritetas), mat ateinančią savaitę Vilnius vėl sulauks didelės, 14 tūkst. dozių, „Pfizer-BioNTech“ vakcinų nuo COVID-19 siuntos, o nuo antradienio šia vakcina pasiskiepyti galės visi norintys 65 metų ir vyresni vilniečiai.

Registruotis vakcinacijai galima jau dabar, per visą savaitgalį. Senjorams taip pat yra aktyviai skambinama ir primenama apie galimybę skiepytis.

Senjorų registracija skiepijimui „Pfizer-BioNTech“ jau prasidėjo, šiuo metu likę beveik 9 tūkst. dozių, o padėti užsiregistruoti skiepui senjorams gali ir jų artimieji, ir kaimynai – tai padaryti paprasta svetainėje https://vakcina.vilnius.lt (čia rasite visą naujausią informaciją apie vakcinacijos procesą Vilniuje). Vienas asmuo gali užregistruoti neribotą kiekį senjorų, tad kviečiame įsitraukti bendruomenes, nevyriausybines organizacijas, socialinius darbuotojus, artimuosius.

Tęsiant pačių vyriausiųjų vilniečių vakcinaciją, „Pfizer-BioNTech“ dabar kviečiami skiepytis 65+ prioritetinės grupės gyventojai, kurie anksčiau buvo išreiškę norą skiepytis tik šia vakcina.

Vėliau, po savaitgalio, priklausomai nuo senjorų grupės aktyvumo, registracija palaipsniui bus atverta ir šioms grupėms:

• Švietimo sistemos darbuotojai bei abiturientai (1.15 prioritetas)
• Diplomatai (1.16)
• Sergantieji lėtinėmis ligomis (1.17)
• Socialinių paslaugų teikėjai (1.18)
• 1.20 prioritetas: gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas atliekantys asmenys, kontaktuojantys su kitais asmenimis (pareigūnai, prekybos įmonių salės darbuotojai ir kt.), išskyrus bendrųjų funkcijų darbuotojus. Šiuo metu šio prioriteto sąrašai nuolat keliami.
• Gyventojų grupė 55-64 m.

Pranešimą paskelbė: Aurelija Dermantė, Vilniaus miesto savivaldybė

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą