Korona virusas – Karantinas,  Studijos - Karjera

„Vilnius Coding School“ ateinančias savaites veiks 100 proc. pajėgumu – vykdys nuotolinius mokymus

Nuo pirmadienio šalyje Vyriausybės sprendimu dėl koronaviruso grėsmės privalomai dviem savaitėms uždaromos visos ugdymo įstaigos, o sostinėje šis laikotarpis gali prasitęsti ir iki balandžio 17 d. „Vilnius Coding School“, veikianti ir Kaune bei Rygoje ir kol kas vienintelė Lietuvoje siūlanti programavimo kursus norintiesiems persikvalifikuoti nuotoliniu būdu, visu karantino laikotarpiu tęs studentų ugdymo procesą ir kitų paslaugų teikimą.

Akimirksniu reagavo į sprendimą

Nurodymą užtikrinti darbuotojų ir besimokančiųjų sveikatą, sustabdant mokymus Vilniaus ir Kauno klasėse, „Vilnius Coding School“ ėmė vykdyti nedelsdama. Nuo pirmadienio visos konsultacijos bus teikiamos nuotoliniu būdu.

„Pirmą kartą Lietuvoje atšauktos visų šalies švietimo, kultūros, sporto ir laisvalaikio įstaigų veiklos, draudžiama keliauti ne tik į koronaviruso apimtą Italiją, bet ir į kai kurias kitas šalis, sustiprinama vidaus sienų kontrolė, vykdomos kitos prevencinės priemonės. Šalyje paskelbta situacija tikrai neįprasta ir daugiau ar mažiau palies visus, tačiau tai nereiškia, kad gyvenimas sustoja, – mano „Vilnius Coding School“ direktorė Julija Rimšelė. – Mokytis visų programavimo kalbų nuotoliniu būdu pas mus buvo galima ir iki šiol, tad džiaugiamės turėdami galimybę ir toliau suteikti žinias savo studentams.“

Lektoriams vesti kursus nuotoliniu būdu reikalinga speciali įranga, tad jie dirbs mokyklose ir su studentais bendraus realiu laiku virtualiai. Paskaitos bus transliuojamos pagal nustatytą tvarkaraštį, po kiekvienos bus galima peržiūrėti įrašą, pasikartoti norimus dalykus. „Viskas vyks kaip ir įprastai, pasirinkus nuotolinį mokymąsi. Skirtumas tik tas, kad išbandyti šį vis populiarėjantį būdą turės galimybę ir tie mūsų studentai, kurie lankydavo paskaitas gyvai. Tačiau paskaitų kokybė dėl to visiškai nepasikeis“, – akcentuoja J. Rimšelė.

Pamatas persikvalifikuojant – nemokama konsultacija

Be programavimo kursų, „Vilnius Coding School“ veikia ir Karjeros centras. Jame nemokamai asmeninei konsultacijai kviečiami ir tie, kurie tik svarsto apie galimybę keisti profesiją, ir tie, kurie jau baigė programavimo kursus (nebūtinai „Vilnius Coding School“) ir yra pasiruošę startuoti IT įmonėje.

Mokyklos karjeros specialistai pasiruošę padėti  tiems, kurie nori imtis programavimo duonos, tačiau dvejoja, ar verta, nežino, nuo ko pradėti, arba neišsirenka norimos krypties. Baigusiesiems programavimo kursus, „Vilnius Coding School“ Karjeros centre pateikiami atsakymai apie IT rinką, įsidarbinimo ar praktikos galimybes šios srities įmonėse, suteikiama žinių, kaip parengti tinkamą gyvenimo aprašymą ar motyvacinį laišką.

„Atsakydami žmonėms į visus rūpimus klausimus, padedame jiems priimti sprendimą dėl gana reikšmingo pokyčio gyvenime – profesijos keitimo. Mūsų tikslas – įdarbinti mokyklos absolventus IT įmonėse. Tad tiems, kurie jau turi reikiamus įgūdžius, Karjeros centre padedame pasiruošti šiam etapui, nukreipiame pas visoje Lietuvoje veikiančius partnerius, kurie laukia naujų specialistų“, – apie Karjeros centro veiklą pasakoja mokyklos direktorė.

Karjeros centras taip pat veiks nuotoliniu būdu

Paskelbto karantino laikotarpiu programavimo mokyklos Karjeros centras veiklą taip pat vykdys per nuotolį ir konsultuos abiejuose miestuose. Susisiekus su padalinių atstovais (Vilniuje – info@vilniuscoding.lt, +370 606 75071, Kaune – info@kaunascoding.lt, +370 602 33703), galima susitarti dėl patogiausio nemokamos asmeninės karjeros konsultacijos būdo. Karjeros specialistai gali suteikti ją įvairiais būdais: telefonu, per socialinius tinklus, pavyzdžiui, „Facebook Messenger“, „Skype“ videoskambučiu ar kitais.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą