Namai

Vilniuje atidarytas pirmasis „Premium“ klasės „Gintaro baldų“ salonas

Šeštadienį Vilniuje duris atvėrė naujas modernus didžiausio baldų salonų tinklo Lietuvoje „Gintaro baldai“ salonas. Tai jau vienuoliktasis tinklo salonas Lietuvoje ir pirmasis, įrengtas pagal naują „Premium“  konceptą. 1600 kv. m ploto salone, įsikūrusiame adresu Ukmergės g. 279, klientų laukia geriausios „Gintaro baldų“ tiekėjų kolekcijos, išsiskiriančios kokybe, funkcionalumu ir dizaino elementais.

Per du aukštus išsidėsčiusiame 1600 kv. m salono prekybos plote suteikiama galimybė patogiai apžiūrėti aktualiausias šiandienos tendencijas atitinkančių svetainės, miegamojo, darbo kambario, prieškambario ir kitų baldų kolekcijas. Klientai gali įvertinti, kaip baldai atrodo dizainerių suformuotose interjero ekspozicijose, pasisemti idėjų savo namams, gauti profesionalias konsultacijas bei patarimus ir didžiąją dalį baldų įsigyti iš karto.

„Gintaro baldų“ prekybos vadovas Marius Gintaras pabrėžia, kad naujojo „Premium“ koncepto salone klientų laukia aukščiausios kokybės baldų kolekcijos, kuriomis prekiauja didžiausi baldų salonų tinklai vakarų Europoje ir Skandinavijos šalyse.

„Šio salono idėja įgyvendinta platesnio mūsų tinklo atsinaujinimo kontekste. Pastaraisiais metais įdėjome daug pastangų siekdami geriausios klientų patirties – įdiegėme naują klientų aptarnavimo standartą ir įgyvendinome pokyčius kokybės skyriuje, plėtojome bendradarbiavimą su tiekėjais bei partneriais tam, kad galėtume Baltijos šalių vartotojams pristatyti naujausias aukščiausios kokybės baldų kolekcijas. Neseniai atnaujinome ir savo prekės ženklą bei el. parduotuvę. Naujojo salono atidarymas vainikuoja ir atspindi visus šiuos pokyčius“, – kalba M. Gintaras.

Anot jo, pastaruoju metu dėl aktyvios būsto rinkos Vilniuje ir visoje šalyje jaučiama išaugusi baldų paklausa. Be to, gyventojus daugiau dėmesio namų aplinkai skirti paskatino ir pandemija. M. Gintaro teigimu, naujasis salonas padės atliepti klientų poreikius, suteiks jiems platesnes galimybes rinktis ir skirtingų gamintojų baldus patogiai įsigyti „iš vienų rankų“.

Naujojo salono asortimentas yra orientuotas į vidutines bei aukštesnes pajamas gaunantį klientą, kuris vertina kokybę, baldų ilgaamžiškumą bei išskirtinumą. Iš kitų salonų šis išsiskirs ergonomiškų ir praktiškų kolekcijų gausa, plačiu baldų iš medžio masyvo ir minkštų baldų su pasirenkamais audiniais asortimentu. Siekiant suteikti profesionalias ir išsamias konsultacijas klientams salone dirbs didelę patirtį baldų srityje turintys konsultantai.

Iš viso Baltijos šalyse veikia 14 „Gintaro baldų“ salonų – 11 Lietuvoje, 2 Latvijoje ir vienas Estijoje. „Gintaro baldai“ veiklą vykdo jau 19 metų.

Pranešimą paskelbė: Beatričė Mikšytė, UAB „INK agency“

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą