Namai

Vilniaus vystymo kompanijoje pradedami vidiniai pokyčiai

Miesto viešųjų objektų statybos projektų priežiūrą ir valdymą atliekanti “Vilniaus vystymo kompanija” (VVK) pradeda vidinius pokyčius, kuriuos įgyvendinus įmonė taps aukščiausios kokybės paslaugas savivaldybei teikiančiu kompetencijų centru.  

Apie tai, kad įmonei reikalinga nauja kryptis, pradėta kalbėti dar balandį, kai Vilniaus miesto savivaldybė išreiškė lūkestį ir valią keistis. Nors bendrovė dirbo pelningai, pajamos augo, vis dėlto projektų valdymo rezultatai netenkino užsakovo ir visuomenės – įgyvendinimo terminai vėlavo, o išaugę kaštai neatitiko pirminių numatytų biudžetų. 

“Kokybiškai ir efektyviai veiklai užtikrinti bei procesams stabilizuoti transformacija yra būtina, o norint pasiekti teigiamų rezultatų, keliami nauji, aukštesni reikalavimai projektų ir įmonės valdyme. Sprendimai, susiję su struktūriniais pokyčiais, leis sustiprinti naująją kryptį ir padės įgyvendinti tikslą atliepiant užsakovo lūkestį – tapti Vilniaus augimui ir vystymui reikalingų kompetencijų centru,” – sako įmonės direktorius Saulius Barauskas. 

Pasak S. Barausko, išanalizavus darbuotojų funkcijas, bendrovės valdybos sprendimu buvo atliktos struktūrinės korekcijos – apjungus gerajai valdysenai reikalingas kompetencijas, steigiami departamentai, o jų vadovų ieškoma skelbiant atviras ir viešas atrankas. Šiuo metu rinkoje yra ieškoma potencialių vadovų trims departamentams – Organizacijos vystymo, Finansų valdymo ir Teisės ir viešųjų pirkimų. Vidaus kontrolė ir rizikos vertinimas bus patikėta Verslo atsparumo vadovui, šiuo metu jo atranka irgi yra paskelbta.  

“Vilniaus vystymo kompanija yra perspektyvi ir auganti, todėl jos durys yra atviros savo srities profesionalams,” – sako įmonės vadovas. 

Jo teigimu, atvirumas, skaidrumas ir gera reputacija yra esminiai principai, kuriantys pasitikėjimą įmone. Praėjusią savaitę Vilniaus vystymo kompanija prisijungė prie STT iniciatyvos „Skaidrumo akademija“, kurioje viešojo sektoriaus organizacijos ir ekspertai dalijasi gerąja patirtimi antikorupcinėje veikloje. Bendrovė ir toliau sieks atviro ir glaudaus bendradarbiavimo su teisėsaugos institucijomis bei nevyriausybinėmis organizacijomis.

https://bit.ly/2XT9OUb

UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ yra viena seniausių Vilniaus miesto savivaldybės valdomų įmonių, kuri jau kelis dešimtmečius atlieka savivaldybei priklausančių viešosios paskirties švietimo, ikimokyklinio ugdymo, socialinių paslaugų, sporto, kultūros, turizmo, sveikatos priežiūros ir viešųjų erdvių objektų projektavimo bei statybų valdymo paslaugas. Be to, įmonė jau kelerius metus organizuoja apleisto, Vilniaus miesto savivaldybei nereikalingo ir probleminio nekilnojamojo turto realizavimą viešojo elektroninio aukciono būdu.

Pranešimą paskelbė: Karolina Frolovienė, Vilniaus vystymo kompanija, UAB

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą