Laisvalaikis

Vilniaus „Akropolis“: įspūdingas atsinaujinimas nė dienos neužveriant durų

Didžiausias Baltijos šalyse prekybos ir pramogų centras Vilniaus „Akropolis“ 2019 m. rugsėjį pasitiks visiškai atsinaujinęs. Lankytojų lauks dar daugiau pasirinkimo – bus pristatyta 10 naujų prekių ženklų ir daugiau nei 30 naujausių parduotuvių koncepcijų, tarp jų – didžiausios „Zara“ bei „Maxima XXX“ parduotuvės Lietuvoje. Užsukti kvies poilsio ir renginių erdvė bei unikalios pramogos, moderniais garso ir apšvietimo sistemų sprendimais praturtinta naujausia šalyje Ledo Arena. Lankytojų patogumui bus atnaujintas ir alėjų interjeras, sukurta inovatyvi nuorodų ir informacijos sistema.

2019 m. sausio–rugpjūčio mėnesiais Vilniaus „Akropolyje“ bus atnaujinta daugiau nei 40 000 kv. m prekybai, pramogoms ir viešosioms erdvėms skirto ploto – jo dydis prilygsta penkioms futbolo aikštėms, o investicija sieks 14 mln. eurų. Įgyvendinant šį įspūdingą projektą prekybos centras nebus uždarytas nė vienai dienai – atsinaujinimo metu lankytojai „Akropolyje“ visada galės patogiai apsipirkti, susitikti, pramogauti ir leisti laisvalaikį.

Pirmieji atsinaujinančio Vilniaus „Akropolio“ pokyčiai jau prasidėjo. Atidarytas moderniausias Lietuvoje „Samsung“ salonas, jaunatviška ir stilinga „Orsay“ drabužių parduotuvė, skirta madai neabejingoms merginoms ir moterims, vertinančioms kokybę už priimtiną kainą.

Gegužę Vilniaus „Akropolyje“ bus atidaryta pirmoji Baltijos šalyse namų ir apatinių rūbų prekės ženklo „Oysho“ parduotuvė, priklausanti didžiausiai pasaulyje mados kompanijai „Inditex“, kuri valdo vienus žymiausių prekės ženklų, įskaitant „Zara“, „Zara Home“, „Massimo Dutti“, „Bershka“, „Pull and Bear“, „Stradivarius“ bei „Uterqüe“. Šiuo metu visame pasaulyje veikia daugiau nei 7400 „Inditex“ kompanijai priklausančių parduotuvių. 

Vasaros pabaigoje Vilniaus „Akropolyje“ duris atvers „Superdry“ parduotuvė. Šis populiarus britų prekės ženklas jau tapo mados kultu, siūlančiu išskirtinio dizaino ir kokybės drabužius bei aksesuarus, tarpusavyje jungiančius senovinį „Americana“ stilių su japonų kultūros įkvėpta grafika.

Prieš rudens sezoną „Akropolyje“ parduotuves atidarys ir pasaulinio garso prekių ženklai: „Calvin Klein Underwear“ bei „Tommy Hilfiger“.

 „Klientų poreikiai ir lūkesčiai sparčiai keičiasi – prekybos centre šiandien tikimasi ne tik patogiai apsipirkti, bet ir smagiai praleisti laiką, rasti didelę ne tik prekių, bet ir pramogų įvairovę. Kinta požiūris į prekių ženklus ir būdai, kaip žmonės jas išsirenka ir įsigyja. Atnaujintame Vilniaus „Akropolyje“ atsispindės naujausios prekybos ir pramogų centrų tendencijos“, – sako bendrovės „Akropolis Group“ valdybos pirmininkė Saulė Zabulionytė.

Kitais metais „Akropolyje“ lankytojų lauks didžiausia šalyje naujausios koncepcijos „Zara“ parduotuvė, kuri po atnaujinimo darbų dvigubai, iki 3000 kv. m, išplės savo prekybinį plotą.

Beveik dvigubai padidės ir „Reserved“ parduotuvė, kuri priklauso vienam sparčiausiai Baltijos šalyse augančių mados tinklų LPP, valdančių „Cropp“, „House“, „Sinsay“ ir „Mohito“ prekių ženklus.

Vykdant pokyčius daug dėmesio bus skirta lankytojų galimybėms rinktis prekes, paslaugas ir laisvalaikį. Todėl atsinaujinęs Vilniaus „Akropolis“ lankytojus stebins dar didesne pramogų pasiūla, atsinaujins kino salės bei bendrosios erdvės, šviežius skonius siūlys naujos kavinės ir restoranai. Vilniaus „Akropolyje“ bus sukurta centrinė poilsio zona, suformuota renginių erdvė.

„Mes nuolat stebime kaip kinta tendencijos rinkoje, vartotojų įpročiai ir reaguojame, pasiūlydami savo lankytojams patogiausius sprendimus, gausiausią prekių ir paslaugų asortimentą, išskirtinius laisvalaikio praleidimo būdus. Atnaujintas Vilniaus „Akropolis“ taps vienu moderniausiu prekybos ir pramogų centrų regione“,­ ­– sakė Saulė Zabulionytė.

Apie Vilniaus „Akropolį

110 000 kv. metrų ploto Vilniaus „Akropolis“ – savo plotu, parduotuvių skaičiumi, paslaugų ir pramogų pasiūla yra didžiausias multifunkcinis prekybos centras Baltijos šalyse. Vilniaus „Akropolio“ nuomininkų pardavimai 2017 m. siekė 298 mln. eurų.

Pranešimą paskelbė : Aistė Jankūnaitė, KPMS ir partneriai

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą