Namai

6 priežastys įsigyti žoliapjovę-robotą

Šiais laikais beveik viską pramonėje daro robotai, jie pamažu užima ir mūsų namų ūkius – rinkoje vis populiarėja robotai-dulkių siurbliai, robotai-grindų šluotos, išmanios skalbimo mašinos, išmanūs šaldytuvai ir t.t. Taip pat žmonės vis dažniau perka ir žoliapjoves-robotus. Ar tokio daikto dar neturite? Internetinės parduotuvės Pigu.lt specialistai jums pateikia 6 priežastis, dėl kurių vertėtų įsigyti savaeigę žoliapjovę.

Jie yra iš tiesų išmanūs

Kadaise žoliapjovės-robotai nebuvo labai išmanūs – jūs rankiniu būdu turėdavote nustatyti žolės pjovimo perimetrą ir nurodyti žoliapjovei kur yra barjerai. Šiais laikais perimetrą nustatyti vis dar reikia, bet žoliapjovės-robotai turi daug daugiau sensorių, todėl gali nustatyti kliūtis ir taip išvengti įvairiausių nesklandumų, problemų ir gedimų.

Jums net nereikės patiems statyti roboto krautis – tereikia prijungti kroviklį prie elektros lizdo ir žoliapjovė kroviklį ras pati. Tai nebėra tiesiog netvarkingai ratus sukantis daiktas!

Pjauti žolę galėsite bet kada

Žolės pjovimas yra vienas iš tų darbų, kuriuos žmonės vis nukelia, bet robotas-žoliapjovė leis jums pjauti žolę bet kada – net tada, kai miegate! Tereikia nustatyti kiek kartų per savaitę žoliapjovė turėtų įsijungti ir viskas – dėl nieko daugiau jums daugiau nebereikia sukti galvos. Neabejotinai sutaupysite laiko, o jūsų pievutė visada atrodys tobulai.

Juk žolės pjovimas dažnai yra vienas iš nemėgstamiausių darbų, todėl toks robotas gali palengvinti jūsų vasaros vakarus.

Žoliapjovės-robotai dirba ypač tyliai

Kaip jau minėjome, šią žoliapjovę galėsite naudoti net ir miegodami – jeigu esate pratę, kad jūsų žoliapjovė veikia itin garsiai ir tai erzina tiek jus, tiek kaimynus, apie žoliapjovę-robotą pagalvoti verta, nes šio tipo įrenginiai veikia tyliai ir netgi ramią vasaros naktį neturėtų erzinti nei jūsų, nei jūsų kaimynų.

Tuo pačiu jūsų veja bus tręšiama

Didžioji dalis žoliapjovių-robotų žolę nupjauna ir tuo pačiu labai smulkiai susmulkina – smulkintos žolės jums nereikės griebti ir rinkti, taip pat ji puikiai pasitarnauja kaip trąša ir taip gerina jūsų vejos kokybę.

Integruotos saugumo funkcijos

Saugumas visada kelia didelį rūpestį, ypač kai kalba pasisuka apie motorizuotus ir automatizuotus daiktus, tokius kaip vejapjovė-robotas. Visgi jaudintis nėra ko – kaip ir minėjome, šiuolaikiniai robotai turi daugybę sensorių ir dalis jų padeda nustatyti įvairiausius objektus, tokius kaip žmonės, tvora ar pan., todėl jūsų žoliapjovė sužeisti neturėtų. Na, o jeigu ją nuspręsite pakelti, visos vejapjovės tokiu atveju automatiškai išsijungia.

Tokio tipo robotai jau paruošti kasdieniniam naudojimui

Kaip ir kiekviena naujovė, žoliapjovės-robotai kadaise turėjo rimtų bėdų – jos užstrigdavo ant kiekvienos kliūties, išsikraudavo dar prieš joms pasiekiant kroviklius ar baigiant pjauti žolę, taip pat jos kartais tiesiog nupjaudavo ne visą žolę. Tai skamba beprotiškai ir anksčiau žoliapjovių-robotų rekomenduoti negalėjo niekas, bet dabar teigiamų atsiliepimų kiekis vis auga ir pirkėjai pamažu šiais daiktais pradeda pasitikėti vis labiau, nes tokios vejapjovės veikia vis geriau.

Ne, vejapjovės-robotai netinka visiems

Didžiausias žoliapjovių-robotų trūkumas, yra jų labai nestandartinis žolės pjovimo kelias. Pjaunant žolę su įprasta vejapjove, galėsite matyti savo trajektoriją ir paprastai žolė įgauna tam tikrą raštą, kuris kai kuriems gali patikti. Pjaunant žolę su savaeige žoliapjove jokių raštų nebeliks, nes jos dažniausiai važinėja be ypatingos tvarkos. Taip, tai yra labai nedidelė smulkmena, bet nemažai žmonių nori matyti raštus, kurie mums taip siejasi su tvarkinga veja.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą