Namai

Vieninteliai užraktai rinkoje, nereikalaujantys nei laidų, nei baterijų, nei interneto

Daugiau nei 30 metų su raktais, spynomis ir įvairiomis įeigos kontrolės sistemomis dirbantis įmonės „Xkodas“ vadovas Vytautas Bielys patikina, kad iLOQ užraktai yra ateities, kuri yra jau dabar, technologija. iLOQ užraktai yra išmaniausi sprendimai rinkoje. Jie yra pagaminti iš perdirbtų medžiagų, nereikalauja nei baterijų, nei laidų, nei interneto ir atitinka aukščiausio saugumo lygį.

Kokie tai sprendimai ir kodėl jie tituluojami išmaniausiais bei tvariausiais rinkoje?

iLOQ jau Lietuvoje!

„Xkodas“ tapo oficialiu suomių įmonės iLOQ atstovu Lietuvoje ir kviečia susipažinti su išmaniausiais, bankinio saugumo lygio ir tvariais sprendimais daugiabučiams, biurams, pramoninės paskirties pastatams ar net įrenginiams. Šių spynų pritaikymas beribis: rinkai siūlomi visų tipų užraktai, o dažniausiai išskiriamos dvi prekių kategorijos: S5 ir S50 spynų serijos.

S50 serija yra unikali, patentuota beraktė technologija, kuomet užrakto mechaniniam veiksmui panaudojama energija, gaunama iš mobiliojo įrenginio, priliečiant telefoną ar laikrodį prie spynos. Visa užraktų sistema sujungiama per duomenų debesį – taip galima tiksliai matyti bei valdyti patekimą į patalpas, įrenginius ar teritorijas. Visoje išmaniųjų užraktų rinkoje tai yra pirmasis ir vienintelis užraktas, veikiantis tokiu principu.

S5 serijos spynos yra paremtos išmaniąja raktų valdymo pagal hierarchiją sistema. Spynai atrakinti panaudojama kinetinė energija, kuri atsiranda įkišant raktą į spyną. Visų raktų geležtės yra vienodos, todėl, pametus ar sugadinus raktą, paprasta jį pakeisti kitu – pažymint varnelę programoje. Kas, kokias duris ir kada gali atrakinti, sprendžia sistemos administratorius. Toks sprendimas puikiai pritaikomas ofisuose, daugiabučiuose, mokymo įstaigose, klinikose.

Kodėl verta rinktis?

Verslas, privatūs asmenys siekia optimizuoti procesus, susijusius su vaikščiojimo kontrole. „Xkodas“ rinkai siūlo aukščiausios kokybės išmaniąsias spynas, kurių išskirtinumas – bankinio lygio saugumas, galimybė realiu laiku nustatyti ir matyti, kas, kada ir kokias duris ar užraktus gali atrakinti, išmanios spynos dirba be laidų ir baterijų, yra itin kokybiškos ir pagamintos iš perdirbtų medžiagų. Net 100 tūkst. kg sutaupytų neperdirbamų baterijų yra tik vienas iš skaičių, kuriuos jau dabar pasiekia iLOQ užraktų sistema, demonstruodama savo požiūrį į tvarumą.

„Xkodas“ vadovas V.Bielys ragina atkreipti dėmesį, kad visa minima sistema yra paremta „duomenų debesies“ technologija, o visi šie duomenys saugomi ir administruojami Suomijoje esančiuose serveriuose. Tai svarbi saugumo ir patikimumo dalis, žinant politinę situaciją pasaulyje.

Tvari investicija

Bendraudamas su NT vystytojais, statytojais, įvairių pastatų administratoriais ar įmonių vadovais V.Bielys girdi prašymus optimizuoti procesus ir pasiūlyti sprendimus, kurie būtų ilgalaikė investicija, užtikrinanti saugumą, patikimumą, patogumą ir integraciją į kitas sistemas.

Biurus, duomenų centrus, telekomunikacijų bokštus, įvairaus tipo elektros pastotes ar elektromobilių įkrovimo stoteles administruojantis personalas dabar turi galimybę naudotis pažangiausia technologija, kuri leidžia atsisakyti šimtų raktų ar kito tipo įrankių. Užtenka turėti mobilųjį telefoną, kuriam netgi nereikalingas interneto ryšys.

Žengia kartu su technologijomis

Prieš daugiau nei 30 m. šeimos įkurta raktų dirbtuvė išaugo iki įmonės „Xkodas“, kuri Lietuvos rinkai siūlo pažangiausius išmaniosios įeigos kontrolės sprendimus. V.Bielys nuolat dalyvauja įvairiose šios srities konferencijose ir bendrauja tiek su kolegomis iš viso pasaulio, tiek ir su išmaniųjų spynų kūrėjais bei gamintojais. Todėl nėra nuostabu, jog jo vadovaujama įmonė „Xkodas“ Lietuvos rinkai pristato sprendimus, kurie padeda užtikrinti saugumą ir kartu leidžia valdyti spynas naudojantis pažangiausiomis technologijomis iš bet kurios pasaulio vietos.

 „Xkodas“ iliustr.

Pranešimą paskelbė: Lida Lapkienė, MB „Redakcija plius”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą