Studijos - Karjera

Verslas imasi iniciatyvos, padedančios mokytojams paprasčiau kalbėti apie tvarumą

Pedagogai kviečiami registruotis į nemokamą užsiėmimą, skirtą gilinti jų žinias apie tvarumą. Bendrovė „Ekonovus“ su mokytojais dalysis medžiaga, kuri padės atsakyti į mokinių klausimus apie ekologiją, atliekų rūšiavimą, klimato pokyčius. Tikimasi, kad šie mokymai padės nuo mažens mokiniams ugdyti tvarų požiūrį, o mokytojams taps galimybe plėsti savo kompetencijas.

„Tvarumas seniai nėra tik rūšiavimas. Ši tema svarbi tiek mokytojams, tiek mokiniams, todėl jaučiame poreikį dalytis tuo, ką esame sukaupę įmonės viduje. Tikimės, kad šie mokymai padės mokytojams, priešmokyklinio ugdymo ekspertams gilinti kompetencijas, o kartu ir atvers daugiau galimybių dalyvauti įvairiuose nacionaliniuose ar tarptautiniuose projektuose, galbūt taps kitų ateities iniciatyvų pagrindu. Galime girdėti, kad jau mokykloje vaikai kuria pirmuosius savo verslus, todėl tvarumo kryptis jiems labai svarbi“, – sako Tvarumo akademijos vadovė Vilma Balčiauskaitė.

Anot jos, jaunuoliams kyla įvairių klausimų apie tvarumą, todėl šio seminaro mokytojams tikslas – pasidalyti naudinga praktine informacija, padėsiančia rasti atsakymus, su mokytojais bus pasidalyta turiniu, kurį jie galės naudoti pamokose, renginiuose ir kitose veiklose. Mokiniams rūpi, kokias sritis apima tvarumas, kas yra žiedinė ekonomika, kaip tinkamai rūšiuoti popieriaus, plastiko ir stiklo atliekas, kokie produktai kuriami iš atliekų ir dar daugybė kitų aktualių temų.

„Visus metus lankydami mokyklas pastebėjome, kad mokiniai neabejingi pasauliui, kuriame gyvena, paliekamam pėdsakui, todėl tvarumo edukacijos sulaukia didelio susidomėjimo, mokiniai jau turi žinių šioje srityje, bet jiems vis dar kyla klausimų. Per metus bendravome su maždaug 1000 vaikų ir jaučiame, kad yra nemažai, norinčių žinoti daugiau“, – sako V. Balčiauskaitė.

Tiek gyvai, tiek nuotoliu vyksiančiame užsiėmime mokytojai ir priešmokyklinio ugdymo ekspertai galės dalyvauti nemokamai, tačiau reikalinga registracija elektroniniu paštu, kurį galite rasti „Ekonovus“ socialiniuose tinkluose ir interneto puslapyje. Registracija vyks iki lapkričio 6 d. Pirmasis susitikimas su mokytojais vyks lapkričio 16 d., visa tiksli informacija bus atsiųsta el. paštu užsiregistravusiems mokytojams.

Pranešimą paskelbė: Laura Dabulytė, Budinti komunikacija, UAB

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą